Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Plaga Komarów
#11
Na sam dźwięk komarzego bzzzzz budzi się we mnie instynkt mordercy, który czeka tylko na możliwość wyżycia się na komarzycy... Widać mam dobrą krew, bo strasznie mnie lubią (bardziej niż na przykład mojego brata). Noc przy otwartym oknie? Musi być włączony jakiś rajd czy bros czy coś takiego... I książka z zadaniami z matematyki (nagroda z jakiegoś kangurka czy coś)- koniecznie w zasięgu ręki. Pac! I nowe trofeum na ścianie/ suficie ;D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#12
No właśnie, co ciekawe, to komarzyce nas bezlitośnie gryzą, to one potrzebują krwi po to, by móc złożyć jajeczka, z których wyklują się kolejne owady. Samce odżywiają się nektarem kwiatów i nikomu nie robią krzywdy. Czy to przypadek, że kobiety w tym przypadku jak i wielu innych są bardziej drapieżne od mężczyzn? :D Chyba najlepszą ochroną przed komarzycami będę psikadła, ja osobiście stosuję off, w skrajnych przypadkach ( np. noc w namiocie za miastem), ale szczerze powiedziawszy na co dzień to one mi za bardzo nie przeszkadzają i nie odczuwam tych ukąszeń, może mam niesmaczną krew? To po prostu naturalna kolej rzeczy, możemy się bronić nogami i rękoma przed tymi insektami, ale one się łatwo nie poddadzą, były, są i jeszcze długo będą ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości