Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Plaga Komarów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: bros_komary_poglaodwe-1371909568.jpg]

A Jak u was wygląda ich plaga?
U mnie ok 18-20 nie da się wyjść z domu.

Ja przed każdą nocą mam taki obraz w głowie :P
Wystarczy się myć i często zmieniać pościel, aby nie była przepocona, bo to je niby także przyciąga.

Chcąc nie chcąc dzisiaj jednego zjadłem przypadkowo.
Z komarami jest masakra, mam ochotę wszystkie wyłapać i powyrywać im nogi z d____ (no wiadomo z czego). Żałuję tylko, że nie posadziłam bazylii w doniczkach, ona bardzo je odstrasza.
Podczas pracy będąc w lesie, zacząłem ziewać i jakoś tak podleciał. Musiałem popić wodą bo w gardle stanął. Haha
Vilandra napisał(a):mam ochotę wszystkie wyłapać i powyrywać im nogi z d____
Pozwalam je wszystkim w prosty sposób likwidować :D.

Ale się wątek szybko rozkręcił :P
(22.06.2013, 16:07)Diablo09 napisał(a): [ -> ]Chcąc nie chcąc dzisiaj jednego zjadłem przypadkowo.

Jednego dziada mniej Auc
Niedawno, kiedy coś robiłem na podwórku słuchając radia, leciała reklama środka na komary i mówili, że działa na komary zwykłe(czy jakoś tak) i komary tygrysie. Sąsiadka też usłyszała i zadała pozornie normalne pytanie "Jakie to są tygrysie? Też gryzą?". Nie zdążyłem odpowiedzieć, bo mój 11-letni syn mnie uprzedził "Nie, tygrysie połykają w całości." Mina sąsiadki wypłoszyła wszystkie komary w okolicy Haha
...i to jeszcze dzisiaj taki temat.

Byłem po południu u koleżanek na grillu, to nawet OFF, ani BROS nie pomagał... Masakra! Komarzyce mnie kochają. Szkoda, że jest to miłość bez wzajemności Auc
Ja na szczęście nie mam problemów z tymi pijawkami teraz, ale mogę wam pożyczyć swoje skarpetki po robocie. Położycie na parapecie i rano wystarczy komary pozamiatać. Żodyn OFF nie może z nimi konkurować.

[Obrazek: 530672_483849104968642_27446353_n.jpg]
Stron: 1 2