Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Plik Stronicowy
#1
Witam posiadam 6 gb Ram na Windows 7 64 bit i chciałbym stworzyc partycję ale nie wiem ile gb i jakie wartości odłącznie pamięci na niej umieścić  proszę o pomoc
  Odpowiedz
#2
Nie rozumiem co masz na myśli. Utworzenie pliku stronnicowania czy partycji?
  Odpowiedz
#3
(10.04.2018, 13:45)amb00 napisał(a): Nie rozumiem co masz na myśli. Utworzenie pliku stronnicowania czy partycji?

Chce stworzyć nową partycję i na niej umieści plik stronicowy to pomaga podobno co do ram tylko nie wiem jakie wartości dla 6 gb ram na niej umieści na nowej partycji i ile gb stworzyć partycję nową-chyba że to nie ma sensu ale wiele czytałem i podobno ma sens .Tak chce przenieść plik stronicowy z podstawowej partycji

(10.04.2018, 13:45)amb00 napisał(a): Nie rozumiem co masz na myśli. Utworzenie pliku stronnicowania czy partycji?

a być może zostawić to na podstawowej partycji ale jakie mogę tam wartości zmienić aby zoptymalizować pamięć ram-co sądzisz
  Odpowiedz
#4
(10.04.2018, 14:32)perla86 napisał(a): Chce stworzyć nową partycję i na niej umieści plik stronicowy to pomaga podobno co do ram tylko nie wiem jakie wartości dla 6 gb ram na niej umieści na nowej partycji i ile gb stworzyć partycję nową-chyba że to nie ma sensu ale wiele czytałem i podobno ma sens .
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo z czego to widziałem, to jest sporo teorii na ten temat. A co do rozmiaru tego pliku, tu jest to opisane: https://support.microsoft.com/pl-pl/help...in-windows
Cytat:Użytkownicy często pytają "jak duży należy utworzyć plik stronicowania?" Istnieje ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy od ilości zainstalowanej pamięci RAM i pamięci wirtualnej, ile wymaga tego obciążenia. Jeśli nie ma żadnych innych informacji, typowe zalecenie 1,5 raza większy niż zainstalowana pamięć RAM jest dobry punkt wyjścia
Według tego tekstu, ustaw rozmiar pliku na 9 GB. To jak plik stronnicowania ma być duży w sumie zależy od tego, ile normalnie zużywasz ramu, jakie programy odpalasz, itp.
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
Mysli
Ustaw wartość na minimum 9GB, to w zupełności powinno wystarczyć.


  Odpowiedz
#7
(11.04.2018, 20:36)Robotox napisał(a): Mysli
Ustaw wartość na minimum 9GB, to w zupełności powinno wystarczyć.

Dziękuje
  Odpowiedz
#8
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości