Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#11
Widzę że czytałeś post w którym VanPure mówi że chce udowodnić że jestem
lepszy, ale pomysł bardzo fajny. Tak więc zapisujmy się.

Aktualna lista uczestników:
  • 1. VanPure
    2. Rafał
    3. Enrique97
    4. Marszal
    5. Era 9889
    6. Sebastian

Numerki nadawane są kolejno, zgodnie z podziękowaniami.
Może po prostu rzucać wyzwania, tj. X wyzywa Y, chociaż pomysł
z losowaniem też jest Ok. Taką zdrową rywalizację lubię!

PS.
Ode mnie również lecą jakieś punkciki.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
lepiej jak będzie losowe bo jak wylosuje Rafała to wiem że mnie rozgromi ale będę próbował go przebić :D

A jak ktoś ma się wybierać to każdy będzie chciał najsłabszych ;P
  Odpowiedz
#13
enrique97 to jest zabawa, nie ma słabych lepszych wszyscy jesteśmy równi.
Pamiętajmy że ma to być tylko urozmaicenie działu "Grafika" a nie jakieś zażarte wojny.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#14
Ja chętny
  Odpowiedz
#15
A może zrobimy jakieś zakłady? :D
  Odpowiedz
#16
Aktualna lista uczestników:
  • 1. VanPure
    2. Rafał
    3. Enrique97
    4. Marszal
    5. Era 9889
    6. Sebastian
    7. Michał

Sponsorzy
- VanPure
- Rafał
- Sebastian
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#17
Oo, proszę o poprawę nazwy wątku ;)

Owszem, jak się zapiszą wszyscy, którzy będą chcieli, nadamy im numerki, wtedy zacznie się losowanie, pierwszego "pojedynku" ;)

  Odpowiedz
#18
(19.11.2012, 21:42)Sebastian napisał(a): Pamiętajmy że ma to być tylko urozmaicenie działu "Grafika" a nie jakieś zażarte wojny.
Dokładnie tak, to ma być tylko zabawa, nikt niczego nie musi udowadniać.

Najlepiej określić termin zgłoszeń, albo maksymalną liczbę uczestników.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#19
ja wysłałem trochę pkt.Ale wyśle więcej puźniej bo mam klienta na menu który daje mi 200k pkt to z 30% na sponsoring dam
  Odpowiedz
#20
Zgłoszenia skończą się w piątek o 18.00. No chyba, że zgłosi się 26 użytkowników, to zakończymy przed piątkiem ;)

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości