Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#31
Hmmm a tematyka pracy ???
Jaka by była ??
  Odpowiedz
#32
W pierwszym wątku pisze. Coś związane z odjechanymi :)
  Odpowiedz
#33
Nie uważacie że 12h to za mało?!
  Odpowiedz
#34
(19.11.2012, 22:00)Davvid napisał(a): - głosujemy za pomocą przycisku "podziękuj" przy pracy.

Na forum dostępne są ankiety, wygodniejsza i bardziej czytelna.

PS.
Fajnie by było dodać jakiś zegarek odliczający czas, do końca wykonania projektu,
lecz jest to niewykonalne z przyczyn technicznych.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#35
Cytat:
Nie uważacie że 12h to za mało?!

Mógł bym się zgodzić z tym ;)
  Odpowiedz
#36
Sebastian napisał(a):Fajnie by było dodać jakiś zegarek odliczający czas, do końca wykonania projektu,
lecz jest to niewykonalne z przyczyn technicznych.
Do postu skryptu odliczającego czas nie wstawi się ale jak by ładnie admina poprosić to możne na górę forum by wstawił takie coś wraz z banerkiem ;)

A co z pomysłem Rafała aby dodać kategorie :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#37
Mamy czas do piątku, do tego czasu wszystko dopracujemy :)

12h to według mnie wystarczający czas..

I żeby nie było, każda para dostanie inną pracę do zrobienia ;)

  Odpowiedz
#38
Też się zgadzam z erą9889.

Jakie rozmiary ma mieć baner ?
  Odpowiedz
#39
W 12 godzin nie zrobicie jednej, porządnej pracy?! No ludzie...

  Odpowiedz
#40
(19.11.2012, 22:14)Davvid napisał(a): Mamy czas do piątku, do tego czasu wszystko dopracujemy :)

12h to według mnie wystarczający czas..

I żeby nie było, każda para dostanie inną pracę do zrobienia ;)
12h dla członka z grafart to dużo ale dla takiego co nie jest dobry w tym to bezie kłopot...

Dużo osób też pewnie jeszcze chodzi do szkoły i pewnie w tygodniu będą mieć jakieś sprawdziany czy coś i nie będą mieli czasy na grafike ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości