Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Polska - Niemcy 2:0 - fuks czy "ma się na lepiej"?
#1
Pytanie zawarte w tytule.
Jak Wy oceniacie ten wczorajszy, historyczny sukces naszej reprezentacji.
Muszę się przyznać, że przegapiłem ten mecz. Wiedziałem, że jest, ale po ostatnich "sukcesach" naszych piłkarzy wolałem się nie dołować i nie oglądałem. O wyniku dowiedziałem się dopiero dziś rano, w pracy.
Właściwie to myślałem, że mnie wkręcają, ale sprawdziłem na necie i... :OO
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nie oglądałem na bieżąco, ale śledziłem poczynania chłopaków. Byłem pewien, że szwaby wyrównają, a tu proszę, miłe zaskoczenie, 2-0 i okrzyki radości domowników. Niemcy nie grali pierwszym składem, ale mimo wszystko to dla nas wielki sukces, powiedziałbym nawet - ogromny ;)
  Odpowiedz
#3
No jasne, że sukces. :)
Po co się wysilać na kwalifikacje do mistrzostw świata, potem grupy itd... jak można dać zdobyć mistrzostwo np. Niemcom, potem ich ograć i być lepszym od Mistrza Świata. To już jakby wyższy level Haha. Taktyka!
Myślę, że to zwycięstwo da im więcej wiary w siebie i podbuduje reprezentację psychicznie, ale co pokażą dalej...Mysli
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Może Nawałka postanowił nieco zaryzykować i włączył do diety chłopaków EPO... Innego logicznego wyjaśnienia nie ma Haha

...albo Niemcy z żonami przyjechali :P
  Odpowiedz
#5
Hehe ja tylko słyszałam wybuchy radości w knajpie po sąsiedzku :D
Nie wiem czy teraz już będzie lepiej z polską piłką, podejrzewam że przeciwnicy będą się bardziej pilnować.
Natomiast jedno jest pewne- do następnego sukcesu z Niemcami przed każdym meczem z nimi będziemy mogli oglądać historyczne dwie bramki biało-czerwonych. Tak jak do tej pory za każdym razem puszczali Wembley :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#6
Tylko Tusk uciekł z kraju i już widać postępy. Haha

Ja wczoraj nawet nie oglądałem, bo myślałem, że będzie skecz, nie mecz, a jak usłyszałem okrzyki ojca, to myślałem, że trolluje sobie, albo ciszy się z bramki Niemiec, a tu proszę. Ponoć już badają to spece z Archiwum X, a na stronach o zjawiskach paranormalnych pojawiły się pierwsze informacje o tym pamiętnym meczu. Mówili, że końca świata 2012 nie będzie, a tu proszę, z roku na rok coraz większe anomalie. Haha
  Odpowiedz
#7
Star 
Tak jak powiedział Tomaszewski: Szczęsny nie zatrzyamał Niemców w tym meczu, on ich pokonał.


  Odpowiedz
#8
Dorzucam jeszcze śmieszne filmiki na temat tego meczu ;):




  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mecz Czarnogóra - Polska. Gdzie zobaczyć transmisję online? 26.03.2017 Robotox 12 2 917 27.03.2017, 19:26
Ostatni post: WazzUp
  Polska - Czarnogóra. To już koniec? tungar 10 4 778 10.09.2013, 19:00
Ostatni post: Paweu
  Na co komu Lewandowski? Czyli, Polska - Dania 3:2 tungar 5 2 717 15.08.2013, 18:28
Ostatni post: Paweu
  Polska - Dania - Mecz towarzyski tungar 0 1 840 13.08.2013, 01:52
Ostatni post: tungar
  Mołdawia - Polska, mecz o wszystko. tungar 17 6 249 10.06.2013, 15:53
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości