Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Polskie Banki ? Obsługa i opinie.
#1
[Obrazek: banki_i_uslugi_finansowe1.jpeg]

Panie i Panowie, opisujemy Wasze dziwne, kontrowersyjne problemy, niewyjaśnione sprawy i zasady sprawowania naszych polskich banków i instytucji finansowych. Nie pomijamy słów pochwały oraz negatywów za obsługę w naszych placówkach. Czyli mówiąc wprost - Wystawiamy im opinie, na naszych przykładach czyli na zwykłych interesantach !
  Odpowiedz
#2
Ja mam w Alior Banku i jest ok.
  Odpowiedz
#3
Posiadam parę kont w PKO i jestem bardzo zadowolony. Niestety rachunek nie jest wolny od okresowych opłat, czy płatnych wypłat z bankomatów innych spółek, ale osobiście mi to nie przeszkadza. Przelewy są błyskawiczne, nigdy nie miałem tam żadnych problemów internetowych, oddziałów jest masa, a obsługa profesjonalna.
  Odpowiedz
#4
ja mam konto w PEKAO i do momentu, w którym chciałam wziąć kredyt było wszystko super. Natomiast kiedy potrzebowałam pożyczki to zaproponowali mi takie warunki, że nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Na szczęście znalazłam w internecie firmę, która zajmuje się rozmowami z bankiem w tym zakresie - IPM Kredyty. Nagle okazało się, że można mi dać więcej pieniędzy i na lepszych warunkach. No ale wiadomo, jak ktoś już ma wprawę w takich rozmowach to potrafi więcej ugrać niż taka ja, która pierwszy raz się zajmowała takimi rzeczami.
  Odpowiedz
#5
Jak dotąd używałem konta w banku ING, nie mogłem narzekać, lecz bank słabo brnie do przodu i jak dla mnie za wolno się rozwija. Mniej więcej w okresie wakacyjnym 2015r. postanowiłem założyć konto w Banku Zachodnim WBK. Oferta tego banku przypadła mi najbardziej do gustu. Dobrze rozbudowana aplikacja mobilna wiele możliwości tj. Płacenie za parkomaty, kupowanie biletów komunikacji miejskiej, płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu, wypłaty i płatności BLIK, foto płatności itd. Wielu z ww. rzeczy nie miałem w poprzednim banku. Ogólnie po zmianie jestem bardzo zadowolony przy zakładaniu rachunku w oddziele banku miałem bardzo miłą obsługę. Jak dotąd zero problemów wszystko działa jak należy. Przy wyborze banku główną kwestią jak dla mnie była dostępność wpłatomatów, gdzie mało jest takich banków, które posiadają swoje wpłatomaty.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepsze konto bankowe - opinie Vilandra 33 13 957 07.04.2015, 18:04
Ostatni post: Adiyoshi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości