Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pomoc w 3 krokach psom i koniom uratowanym od RZEZI
#1
Witaj,

Zwracam się do Was o prostą pomoc nie wymagającą wkładu finansowego.
Chcąc wesprzeć biedne psy i konie uratowane od rzezi, proszę Cię jedynie
o oddanie głosu na Fundację CENTAURUS. Jak to zrobić w 3 prostych krokach?

1. Zarejestruj się na tym forum o zwierzętach
2. Napisz chociaż jeden krótki post np. w wątku powitalnym
3. Wejdź do wątku z głosowaniem i oddaj głos na Fundację CENTAURUS


i to wszystko! Twoje działanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a ten prosty gest jest nieoceniony!.
Potrzebujesz jedynie własnych chęci. Fundacje wspierają również Marzena Kipiel Sztuka
(Halinka ze Świata Według Kiepskich) oraz Maria Czubaszek.

[Obrazek: email1-1411820880.jpg]

Aby oddać głos będziesz poproszony o numer telefonu celu wysłania kodu weryfikacyjnego.
Nie martw się, nie będziesz otrzymywał reklam. Służy to jedynie zabezpieczeniu w celu
sztucznego nabijania głosów za pomocą botów rejestrujących się ze zmiennych IP.
  Odpowiedz
#2
Centaurus jest na drugim miejscu!
Głosujcie proszę, bo nic Was to nie kosztuje, a pomagacie w ten sposób Fundacji.
Jeśli Centaurus wygra, otrzyma zniżki na karmę dla zwierząt o sporej wartości.
Nie pozostawajcie bierni. Liczę na Wasze zaangażowanie. :)
  Odpowiedz
#3
Oddałem głos. :)
  Odpowiedz
#4
Raany przynajmniej jeden coś tu napisał. :) Dzięki i mam nadzieję, że tak jak i Tobie, naszym odwiedzającym również nie sprawi to problemu.
Przecież to nic nie kosztuje, wystarczą same chęci. Prościej pomagać już się nie da...

Swoją drogą ciekawe co powstrzymuje ludzi od zwykłego gestu pomocy - darmowego gestu nie wymagającego żadnych pieniędzy, ani skomplikowanych działań.
Mamy prawie 10 tyś zarejestrowanych użytkowników, do każdego wysłałem w tej sprawie mailing i jakoś nie widzę szczególnego odzewu.
Przed wysłaniem mailingu, Fundacja miała 469 zł głosów, obecnie ma ich 500. To bardzo marny wynik i mam nadzieję, że się to jeszcze zmieni.

Jak już wspomniałem, wystarczą same chęci.
  Odpowiedz
#5
Kolejny głosik od ekipy dodany :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc dla małej Lenki 2016 da Vinci 2 1 584 13.01.2016, 18:50
Ostatni post: da Vinci
  Pomoc dla chorej Lenki da Vinci 18 8 742 20.03.2015, 19:06
Ostatni post: da Vinci
Exclamation Pożar w Fundacji Centaurus - pomoc pilnie potrzebna! MissFuneral 0 2 177 08.01.2013, 17:21
Ostatni post: MissFuneral
  Pomoc dla psiaków Motaro 0 2 663 14.11.2011, 13:11
Ostatni post: Motaro
  Proszę o pomoc-Toruńskie Schronisko dla Zwierząt mabud73 1 3 150 24.03.2011, 14:58
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości