Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Postanowienia noworoczne na rok 2013
#11
Postanowienia noworoczne najlepiej widać na siłowni heh śmiać mi sie chce jak wchodzę tam po nowym roku i widzę tylu młodych ludzi którzy przychodzą bo takie mieli postanowienie. Za dwa tygodnie zostaje tylko garstka nowych, a reszta cóż się wypala.
Sorry nie mogłem się powstrzymać.
Moje postanowienie to jeździć wolniej bo już nie raz obrazki z życia przed oczami mi śmignęły :D
Pozdro
  Odpowiedz
#12
Chce się poprawić zarówno w szkole jak i w domu (ale sam nie wiem czy mi się to uda). Wysmiewa
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#13
Ja chciałbym być lepszym w szkole, i zwiększyć swój budżet.
  Odpowiedz
#14
Moje postanowienia są bardzo podobne do kolegi Buhaj. Tyle, że ja zaczynam dopiero "raczkować" :) Mam dość pracowania dla kogoś. Chcę zacząć coś własnego. Cel ten wymaga dużego wysiłku. Jeśli mi się uda, osobiście wyślę każdemu butelkę szkockiej whisky, a dla młodszych lub nie przepadających za tego typu napojach coś lżejszego :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#15
Żadnych postanowień ! Wyznaję zasadę "... jest dobrze, nie trza psuć...":)
  Odpowiedz
#16
Do moich postanowień dodam to, że znajdę sobie stałą partnerkę życiową. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Postanowienia noworoczne na 2017 rok. amb00 4 1 333 07.02.2017, 08:32
Ostatni post: rubin86
  Postanowienie Noworoczne Robotox 9 2 819 01.01.2016, 23:31
Ostatni post: Dennijs
  Postanowienia noworoczne na rok 2016 Baron 2 1 283 01.01.2016, 19:02
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 716 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Postanowienia noworczone na rok 2014 Paweu 8 2 419 29.12.2013, 14:42
Ostatni post: wumir

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości