Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję Ciekawego Nicku.
#1
Siema!
Mam do was taką sprawę. Potrzebny mi Nick, najlepiej gdyby zwracał na siebie uwagę. Avatar do tego nicku, to już indywidualna sprawa. Ja się dopasuje, ale chodzi mi tylko o ten Nick.
Już dobre 2 dni siedze i dumam nad tym i nic takiego ciekawego mi nie wpadło to tej głowy. Ja wiem, że mamy kreatywnych odjechanych i sprostacie moim oczekiwaniom :). Czekam na propozycje! Z góry dziekuje i dobranoc :).
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#2
Może jakieś zainteresowania podasz? Imię? Twój znak rozpoznawczy? ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#3
No ja jestem Jarosław :P
Zainteresowania? Hmm Grafika komputerowa, gry, sport. Mam wielki wachlarz zainteresowań.
Znak rozpoznawczy... Jeszcze takiego nie "znalazłem".
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#4
Imię Jarosław nie ma niestety swojego odpowiednika w angielskiej formie, choć bardzo zapodobuję tutaj Jared (czyt. Dżared). Fajnie brzmi ;)

Jared AOG - Art Of Graphics. W tym kierunku możesz coś pomyśleć. Nick to i tak nieistotny element. Możesz określić się mianem najgorszego świństwa lub nic nieznaczącego skrótu, bo i tak liczy się tylko renoma. Markę musisz wyrobić sobie sam.
#5
Kuba ^.^ skąd ty te pomysły bierzesz? :P Nie no Nick bardzo dobry!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#6
Jarosław? :OO O rany, co to za imię jest? :D
No, do takiego imienia, to trudno coś wymyślić.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
#7
No i właśnie dlatego napisałem tutaj :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#8
JarExtreeme?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
#9
Myślałem nad tym nickiem Kuby i on troche lepszy jest... Te nicki nie powinny być też za długie tak jak w twoim przypadku Jarus, ale dzięki :)

Edit:
Dzięki Kuba nick świetny :P
Mój FanPage: https://www.facebook.com/JaredAOG?skip_nax_wizard=true
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#10
Co do fanpejdża- dodaj e-mail, bo nie każdy wbrew pozorom korzysta z fejsbuka do takich kontaktów. :)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Zlecę] Wymyślenie nicku gelmenn 6 1 019 16.12.2012, 12:57
Ostatni post: gelmenn
  [Zlecę] Wymyślenie nicku gelmenn 11 2 731 03.11.2012, 15:54
Ostatni post: Mychaty
Exclamation [Zlecę] Wymyślenie nicku Imcoran 15 2 095 15.09.2012, 20:26
Ostatni post: VanPure
  [Sprzedam] ciekawego chomika. DaViD16 6 1 299 08.07.2012, 18:12
Ostatni post: DaViD16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości