Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję interesująca praca
#1
Hej! Macie do polecenia coś ciekawego? Szukam fajnej pracy, która mnie nie znudzi i pozwoli mi się rozwijać! Z góry dziękuję za polecenia :)
  Odpowiedz
#2
Ciężko jednoznacznie na takie pytanie odpowiedzieć, jeśli nie wiadomo jakie masz zainteresowania, itp. Ja osobiście mogę polecić programowanie połączone z "majsterkowaniem" tzn. np. robotyka, mechatronika, itp. To są nienudzące się, rozwijające i dobrze płatne prace, które przede wszystkim niemal wszędzie są potrzebne. Pytaj, gdybyś chciał coś wiedzieć więcej o tym, bo napisałem to w dużym skrócie ;)
  Odpowiedz
#3
Fajna praca to pojęcie jakby względne i subiektywne. Na początku najlepiej jakbyś wskazał swą lokalizację, gdzie mieszkasz. W mieście są duże możliwości, pamiętaj. Napisz co lubisz i czym się interesujesz. I bardziej praca fizyczna czy psychiczna. ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Fajna praca? Swój biznes lub hobby, które lubisz i możesz na nim zarobić.

Widziałem kiedyś piękny cytat, który mówił, że 97% ludzi, którzy poddali się zbyt wcześnie, pracuje dla 3%, którzy konsekwentnie dążyli do celu... Daje do myślenia ;)

Możesz pracować przy byle czym, ale rób to na własny rachunek. W każdym innym przypadku jesteś dymany w dupę. Znam ludzi, którzy dorobili się na foliówkach, zwykłych zapalniczkach, czy odpowiednich usługach. Grunt to znaleźć niszę, dofinansowania również się znajdą, nie jest prawdą, że Państwo nie chce pomóc, można coś wydusić, ale trzeba na to poświęcić sporo cierpliwości i czasu.

Jesteś zapewne bardzo młody, nie szkodzi. Wystarczy, że jesteś pełnoletni i z samego urzędu pracy możesz zyskać 20 000 na otworzenie biznesu. Plus jakiś wkład własny i już możesz kombinować z fotografią, czy byciem DJ'em.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA EPN 0 1 673 20.08.2018, 13:29
Ostatni post: EPN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości