Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Potrzebuję oficjalnych testów na prawo jazdy.
#1
Zacznę od tego, że za niedługo będę miał urodziny, a za rok 18-tka. Oj będzie się działo :D Dlatego postanowiłem pomału, małymi krokami przygotowywać się do prawa jazdy, bo teraz co 6 polak zdaje.
Chcę pokazać rodzicom i wszystkim, że ja potrafię zdać za pierwszym razem jazdę i testy.
Wracając do tematu, potrzebuję najlepszą wersje prawo jazdy (testy) na komputer, tak żebym mógł rozwiązywać zadania i sprawdzać błędy, gdzie się popełniło.
W internecie tego jest mnóstwo, starcy i nowych, ale nie mogę się na żadne zdecydować, dlatego proszę was o pomoc.
Potrzebuję testów świeżych takich, które wyszyły nie dawno, chciałbym żeby dało się to pobrać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Na gg już co podałem link, ale zamieszczę też tutaj.
http://nowetesty.pl

Wątpię, że testy są za free więc pewnie trzeba za nie zapłacić, bo mają ograniczone użytkowanie.
W necie raczej testów za free nie znajdziesz. No chyba, że wersja z ograniczoną ilością pytań.
Najlepiej to uczyć się z testów, które rozdają ośrodki szkolenia podczas kursu.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Pan wybaczy, ale po uruchomieniu nie da się włączyć.Wyskakuje jakieś okienko kwadratowe, a w środku piszę że trzeba wysłać SMS, który kosztuje 7 zł.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Tak jak wyżej napisałem, jest to ograniczona wersja. Musisz zdobyć materiały od Ośrodka Szkolenia Kierowców lub odkupić płytę od byłego kursanta zdającego na nowych zasadach.

Więcej opcji nie przychodzi mi do głowy.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#5
Bez obrazy ale zanim zdasz prawko znając nasz piękny rząd zmieni przepisy 10 razy. :P Jedyne co mogę śmiało polecić to nauka zasad takich jak prawej ręki i znaków drogowych, to się na bank nie zmieni. A jeszcze powiedz nam, jaka kategoria? A2 czy B, bo te się zdaje najczęściej :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
Kategoria B, wiem że jeszcze mam dużo czasu, ale gdy mam czas wolny i nie mam nic do roboty, to wolę poćwiczyć sobie zadania zakresu prawo jazdy.Mój kuzyn polecił mi, żebym sobie pomału przyzwalał pewnie zdania, ćwiczył sobie rozwiązując jakieś zadania.Przygotowywał się 3 lata i zdał za pierwszym razem, tak wyćwiczył że patrzył po obrazkach i zaznaczał odpowiedzi bez zastanowienia się, jak ja to robię pisząc postyHaha
Dlatego też chce tak się przygotować jak on;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawo jazdy - dwa pytania amb00 2 910 28.05.2017, 19:10
Ostatni post: amb00
  Zmiany w egzaminie na prawo jazdy. Będzie jeszcze trudniej BeatBox 16 5 398 17.01.2014, 02:38
Ostatni post: B0hazard
  Prawo jazdy, nowe przepisy i zmiany 2013 rok. Bub17 15 6 518 17.01.2014, 01:21
Ostatni post: B0hazard
  Prawo Jazdy Kategori AM Cassius 46 14 240 18.11.2013, 02:08
Ostatni post: Ripper729

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości