Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Potrzebuję pomocy w nabraniu masy.
#11
Nie wgłębiałem się w to. Jako ektomorfik przed wielkanocą zastosowałem się do tego artykułu i testuję. Pierwsze ważenie robię 8 maja. Jak będą efekty będę pisał. Aktualnie ścisłej diety nie układałem.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#12
No, więc Diablo jakie tam efekty miałeś? :D
W sumie mam sporo informacji sprzecznych z tym artykułem.
W artykule piszą, że trzeba jeść mało, ale systematycznie. W sumie jakaś prawda w tym jest, ale jeżeli dane posiłki mają mniej kalorii niż przeciętne spożycie przez dorosłego człowieka, to i tak dużo nie uzyskamy. Można jeść dużo i w takich samych odstępach. 5 posiłków dziennie o 300/400 więcej kalorii niż przeciętne spożycie(bla bla bla).. Po jakimś czasie powinniśmy przybrać na masie.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#13
Obecnie stoję w miejscu. Nie mam czasu na dietę, pracuję o 7.00 do 22.00 czasem 23.00. Dziś okazyjnie wpadłem na forum. Ale zimą nie będę się lenił.

Nieśmiertelny napisał(a):W sumie mam sporo informacji sprzecznych z tym artykułem.
Jak masz jakieś linki zapodaj na PW, chętnie poczytam.

Najpierw liczysz zapotrzebowanie kaloryczne dostosowane do potrzeb twojego organizmu oraz twoich treningów z małą nadwyżką.
Układasz posiłki i możesz działać.

A w artykule piszą z tego co pamiętam, aby jeść spore posiłki, w większych odstępach czasu ze względu na inną przemianę materii u ektomorfików.

W sumie to najlepiej przetestuj sobie, albo moje rady, ale te inne z internetu i porównaj wyniki. Tylko z głową, bo organizm mamy tylko jeden.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#14
Właśnie nie mam linków, po prostu mówię na swoim doświadczeniu bo co nieco przetestowałem.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości