Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Powstaje chrześcijańska wersja 'Harry'ego Pottera'
#11
...co nie przeszkadza, że zyskała sobie już rozgłos światowy i ma nawet wielu zwolenników...Więc takie "walenie na odlew" bez przeczytania chociażby jednego rozdziału jej książki też nie jest w porządku...
  Odpowiedz
#12
Też prawda, dokładnej treści nie znamy, nie da się jej (tej kobiety) ocenić obiektywnie, a przynajmniej nie powinno próbować.
  Odpowiedz
#13
Totalna głupota... Brak mi słów aby to skomentować. Takiego absurdu dawno nie widziałem. Pomysł Grace Ann nie ma przyszłości, ale może chociaż chłopaki z seminarium zyskają na tym nową lekturę.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości