Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Praca przez internet
#1
Jeśli znacie jakieś namiary na fajną przede wszystkim legalną i uczciwą pracę proszę o wiadomość ja znalazłam tylko coś takiego prikawy.org/
  Odpowiedz
#2
Ja zarabiam w programie partnerskim złotych myśli oraz na 20dollars2surf, na złotych myślach zarobiłem narazie 30 zł, a z 20dollar2surf wypłaciłem już ponad 100 zł. Zawsze coś.
  Odpowiedz
#3
Lepiej powiedz ile Ci to zajęło;p
  Odpowiedz
#4
Jak ktoś chce sobie dorobić, może zaoferować swoje usługi albo poszukać zleceń na oferia.pl albo o wiele starszych portalu dla freelancerów zlecenia.przez.net Niektóre propozycje pracy są (niestety) bardzo nisko płatne, walczą o nie studenci albo i licealiści, ale jak ktoś się mocno spręży i jest nawykły do ciężkiej pracy, jakąś stówkę w weekend można trafić. A jak ktoś się pokaże, stałe zlecenia mogą też się trafić.
  Odpowiedz
#5
Nie polecam 20dollars2surf ze względu na bardzo długi czas realizacji wypłat. Ja na swoją pierwszą wypłatę czekam już 150 dni. Z tego co mi wiadomo nie tylko ja mam taki problem. Z wypowiedzi innych użytkowników wiem że wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca, ale teraz to po prostu masakra z tymi wypłatami.
  Odpowiedz
#6
Ojgen napisał(a):zlecenia.przez.net Niektóre propozycje pracy są (niestety) bardzo nisko płatne, walczą o nie studenci albo i licealiści

Na zleceniach najwięcej teraz jest gimnazjalistów i osób którym się wydaje że jak przeczytały kurs html albo PS to są już specjalistami i wyskakują z cenami 50 zł za zlecenie warte 400, tym sposobem psują rynek prawdziwym freelancerom.

Jeśli chcesz zarobić to najlepiej teraz pisać własne skrypty (nawet małe ale unikalne) i wystawiać na allegro bo to jedyna pewna forma zarobku, na zleceniach nie dość że musisz walczyć z dziećmi to jeszcze potem zleceniodawca się rozmyśla albo wybiera kogoś nie biorącego udziału w licytacji do oferty.
  Odpowiedz
#7
Youtube, chomikuj, majstersztyk w danej grze, prowadzenie konta i sprzedanie go, robienie za moderatora jakiejś gry, administratora. Dużo tego.
  Odpowiedz
#8
Kacha, jeśli jesteś zainteresowana stałym i dobrym zarobkiem to odezwij się do mnie na PW
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kubigo.pl - zarabianie przez internet! D2K 0 1 216 12.01.2019, 16:39
Ostatni post: D2K
  Praca niewolnicza w Polsce? Jarus 17 5 671 10.07.2016, 22:25
Ostatni post: Maha Kali
  Najgorsza praca za granicą. Wasze doświadczenia. Baron 0 1 558 15.03.2015, 09:54
Ostatni post: Baron
  Pierwsza praca danielo117o 7 4 708 29.08.2014, 22:49
Ostatni post: Demanufacture
  Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika. Baron 5 13 163 06.09.2013, 00:32
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości