Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pradziadek wita
#1
Rzeczywiście jestem pradziadkiem, mam 71 lat. Lubie pisać na forach. Jakiś czas pisałem tylko na forum może znanego Wam Brata Dominika, ale tam mają teraz problemy techniczne z serwerem. Ponieważ jestem emerytem znajdę czas na pisanie i tu i tam, jeśli tamto forum naprawia. Dala mnie to nie problem bo czego, jak czego, ale czasu mi nie brakuje.
Może mój "starczy" wiek nie będzie Wam przeszkadzał. Jeśli będzie, to trudno, zrezygnuj! A na razie witam wszystkich!
  Odpowiedz
#2
No to witamy prawdopodobnie najstarszego użytkownika tego forum. Nikt tu nie patrzy na wiek ;) Jeśli możesz, to napisz coś o sobie. To ciekawe co jeszcze w wolnym czasie robi 71-letni użytkownik internetu :)
  Odpowiedz
#3
Co ja robię? Teraz właściwie nic specjalnego. Ale wiosna i latem jeździmy z żoną na działkę.
[Obrazek: img-20170808-131544.jpg]
P.S. Przeglądając opcje profilu zauważyłem, że możliwe jest tu wklejanie fotek jako załączniki. Jeśli tak jest naprawdę, to proszę o instrukcję jak to robić.
  Odpowiedz
#4
Cześć cześć! Witaj, rozgość się i pisz. :)
  Odpowiedz
#5
Witam, Kolegę! :) Nie jesteś pierwszym emerytem na tym forum, swojego czasu mieliśmy nawet moderatora w podobnym wieku :) Fajnie, że jesteś, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie! Rozgosc się:)
  Odpowiedz
#6
(26.01.2018, 01:15)da Vinci napisał(a): Witam, Kolegę! :) Nie jesteś pierwszym emerytem na tym forum, swojego czasu mieliśmy nawet moderatora w podobnym wieku :) Fajnie, że jesteś, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie! Rozgosc się:)
Cieszę się, że teraz będę pisać na dwa fora, bo kłopoty techniczne tego na którym pisze także juz należą (mam nadzieję) do przeszłości. Znajdę czas i tu i tam. Ok
  Odpowiedz
#7
Witam serdecznie! To forum jest nie tylko wielotematyczne ale i wielopokoleniowe czego nie podaliśmy w opisie,  bo to tajemnica ;)
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#8
Witamy serdecznie!
  Odpowiedz
#9
Witam pana, na wstępie dodam, że w sumie byłem pomysłodawcą tamtego forum i pierwszym adminem podczas jego pierwszej odsłony. Dziś udziela się tam dziennie około 30 osób i w dwa lata zostało napisane ponad 20 tysięcy postów. Ładnie to Dominik tam ogarnia.

Jesteśmy na forum i zapytam na "ty" wiec może lubisz historie i tematy wojenne?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#10
Oczywiście,ze na TY, "netetykieta" nie przewiduje "panowania". Co do tematów wojennych, to owszem one mnie także interesują. Nieco boję się tematów "aktualnych" i sporów z nimi związanych, w każdym razie na forum które jeszcze mało znam. U Dominika nie boję się tego, gdyż tam w tej kwestii panuje "pluralizm". Są i zawzięci opozycjoniści, i pewna userka zakochana w PiS-e. I jakoś łbów nikt tam sobie nawzajem nie urywa.. Ale to tak na marginesie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Wita Nic i Cień Nic i Cień 12 2 219 24.05.2017, 23:04
Ostatni post: Nic i Cień
  Niinakaras wita! ninakaras 2 1 055 01.10.2015, 14:55
Ostatni post: Belsebub
  @matol wita! matol 4 1 353 14.05.2015, 22:59
Ostatni post: Nicholas
  Diora Wita! diora 8 2 019 14.05.2015, 17:10
Ostatni post: matol
  @konek Wita! konek 10 3 434 06.04.2015, 22:04
Ostatni post: longinova

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości