Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prawdziwy mężczyzna.
#11
Ostatnio dużo książek na ten temat przeczytałem z polecenia da Vinci właśnie.
Zgadzam się z nim w 10000%
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#12
Da Vinci jak zawsze wypowie się w każdym wątku jak najlepiej umie, nawet jakby to była 3,4 w nocy i go za to lubię i ma u mnie kolejnego plusa.
Co do tematu, to dla mnie mężczyzna powinien wiedzieć że jest facetem i to On jest głową domu, powinien być szczerzy, czuły dla kobiety, wyrozumiały nie za szybki lecz w sam raz do tego, śmiały powinien mieć to coś czyli osobowość, poczucie humoru itp. Jeśli chodzi o wygląd twarzy to co kto lubi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#13
Da Vinci, powinien jeszcze kochać dzieci i potrafić się nimi zająć. Nie ma nic piękniejszego od mężczyzny z dzieckiem, który świetnie radzi sobie w tym rzemiośle.
  Odpowiedz
#14
Moim zdaniem nie ma jednoznacznej definicji. Mówicie raczej o perfekcyjnym facecie, a takich nie ma, są tylko perfekcyjne opinie i wymagania. Mężczyzna, to po prostu facet z jajami, twardy i tyle. Czy zaradny, to już nie koniecznie. Są faceci, którzy nie radzą sobie z pewnymi czynnościami codziennymi, a potrafią skopać tyłek każdemu, kto stanie im na drodze i dominować wszystko dookoła. Są też zaradni, ale płochliwi w stosunku do innych. Są też faceci zróżnicowani, zaradni i dominujący tu, a nieporadni i ulegli tam. Facet powinien przede wszystkim słuchać samego siebie i nie dać sobą manipulować. Akceptacja siebie konieczna, ale i udoskonalanie mile widziane. Każdy zna swoje wady, ale czy to sprawia, że nie jesteśmy prawdziwymi mężczyznami? Właściwie wypisywanie czegoś takiego, to poniżanie samego siebie. Ja siebie akceptuje jako faceta, wiem do czego jestem zdolny, a gdzie sobie nie radzę i przegrywam. Nie obchodzi mnie opinia innych w stosunku do mnie, mam za nic ludzi którzy uważają się za ideały ze względu na pieniądze, czy pozycje społeczną. Szanuję się i nie muszę znać definicji prawdziwego mężczyzny, bo dla mnie jestem nią sam. Mam długie lata pracy przed sobą, aby zwalczać zwoje złe przyzwyczajenia. Żyjemy w nie tak banalnym świecie i z każdym dniem wzmacniamy swoją pewność siebie i uczymy się tego jak wygrywać.

YourDream
Offline napisał(a):
Da Vinci, powinien jeszcze kochać dzieci i potrafić się nimi zająć. Nie ma nic piękniejszego od mężczyzny z dzieckiem, który świetnie radzi sobie w tym rzemiośle.

Nie każdy facet jest do tego zdolny i wcale niczego nie powinien. Definicja zależy od nas samych i każdy wie co dla niego lepsze. To jakby powiedzieć kobiecie, że musi potrafić prać ubrania i gotować obiady. Nie jest to konieczne, żeby była kobietą.
  Odpowiedz
#15
Właśnie, ile ludzi, tyle zdań ;) Ja nie lubię bawić się w ideały, szufladki, stereotypy. Ale od czego jest forum, jeśli nie od takich rozmyślań? ;p Jeśli miałabym zdefiniować prawdziwego faceta, to zrobiłabym to dwoma słowami: silny i ciepły. Gwoli ścisłości, pisząc silny, nie mam na myśli muskulatury;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#16
Pewny siebie, inteligentny, kulturalny, wytrwały, opiekuńczy no i powinien umieć przyznać się do błędu
  Odpowiedz
#17
Przede wszystkim każdy mężczyzna prawdziwy lub nie powinien się myć i to codziennie rano, po pracy i wieczorem przed spaniem.
Niby oczywiste ale wiadomo jak to jest w codzienności.
Pewnie żaden "twardziel" się do tego nie przyzna, zwłaszcza na forum.

Każdy mężczyzna powinien myć dłonie przed skorzystaniem z toalety i po skorzystaniu. Szczególnie w publicznej toalecie.
Jak to wygląda w życiu to każdy z nas wie wystarczy w publicznej chwilę dłużej postać a widać kto i jak się zachowuje.
Potem taki typ chwyta za klamkę i wychodzi. Mało tego to potem gdy ty umyjesz dłonie to i tak musisz chwycić tą obleśną klamkę.

Każdy mężczyzna powinien pomagać i ustępować. Widzisz że starsza kobieta dźwiga worki z zakupami? Czemu miałbyś jej nie pomóc?
Im więcej pomożesz tym będziesz miał większe poczucie własnej wartości i zyskasz uznanie, które się Tobie przyda w przyszłości
Gdy prowadzisz samochód a widzisz że inny z bocznej uliczki chce się włączyć do ruchu to mu ustąp.
Ile razy Ty musisz czekać aż znajdzie się ten wybawca albo gdy wszyscy przejadą?
Naukę kultury jazdy zacznij od siebie a inni będą stopniowo Cię naśladować.

Przykładów jest więcej.
Prawdziwy mężczyzna to nie jakiś superman tylko zwyczajny człowiek bo w życiu raz się jest na wozie a raz pod wozem.
To od Ciebie zależy jak długo będziesz na wozie lub jak wolisz pod wozem.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości