Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prażona cebulka
#1
[Obrazek: scaled.php?server=190&filename=cebula.jpg&res=medium]
Składniki:
cebula
mąka pszenna
olej


Prażona cebulka
Cebule pociąć w cienkie plasterki lub pióra. Oprószyć mąką.
Smażyć w głębokim oleju aż się zrumieni.
Wyłożyć na ręcznik papierowy żeby osaczyć z nadmiaru tłuszczu.

Do mąki można dodać zioła
lub gotową posolić ale odradzam dodawać soli przed smażeniem bo cebula puszcza sok- nie jet tak chrupiąca i ciężko się ją rumieni.

Świetny dodatek do pizzy lub jako przekąska.
  Odpowiedz
#2
Jakiś czas temu robiłem, ale przesadziłem z mąką. Dodatkowo za długo trzymałem cebulę na patelni.

Może drugim razem się uda. A próbował ktoś przepis na cebulkę przy użyciu piekarnika?
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Pyyycha ! mogłabym dodawać do wszystkiego :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości