Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prędkość internetu.
#21
(07.04.2011, 17:53)tonyviroos napisał(a): Napisałem jakie mam łącze bo jest taki wątek, a to czy ktoś wierzy czy nie to mi już lata, nie muszę nic nikomu udowadniać. Jeśli czyjaś zazdrość ma być powodem tego żebym się tłumaczył i udowadniał że mówię prawdę to mam to w *****.
Podobna sytuacja miała miejsce jak opisałem swój komputer, też posypały się dziwne wypowiedzi.

Widzę że na tym forum jest sporo dzieci i ludzi którzy przez zazdrość że ktoś ma coś lepszego od nich automatycznie uznają tego kogoś za kłamcę.

Szkoda że tak uważasz, jeśli już coś pokazujesz to możesz to udowodnić, nie zakładam z góry że kłamiesz tylko zapytałem czy możesz pokazać wynik z testu bo jestem ciekawy jak to wygląda nigdy nie miałem do czynienia z tak szybkim internetem i dlatego jestem ciekaw. Szkoda że masz takie podejście nie to nie. Ja się nie będę prosił co pomyślę o tym to już moja sprawa.
  Odpowiedz
#22
Chłopaki rzućcie sobie po rękawicy i ... będzie fajna zabawa ..."pojedynek na szabelki w wiosennym słońcu" lub "westernowa strzelaninka" ...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#23
(07.04.2011, 19:58)Leszek napisał(a): Chłopaki rzućcie sobie po rękawicy i ... będzie fajna zabawa ..."pojedynek na szabelki w wiosennym słońcu" lub "westernowa strzelaninka" ...

o Leszek dawno Cię nie było dyskutujemy a Ty wcinasz swoje 3 grosze jak zawsze.

Tak jak napisałem Tony nie pokazuj nic już nie chcę prosiłem odmówiłeś koniec sprawy, nie potrzeba nam tu nędznych pomocników wywołujących awantury.
  Odpowiedz
#24
(07.04.2011, 20:16)Marszal napisał(a):
(07.04.2011, 19:58)Leszek napisał(a): Chłopaki rzućcie sobie po rękawicy i ... będzie fajna zabawa ..."pojedynek na szabelki w wiosennym słońcu" lub "westernowa strzelaninka" ...

o Leszek dawno Cię nie było dyskutujemy a ty wcinasz swoje 3groszę jak zawszę.

Tak jak napisałem Tony nie pokazuj nic już nie chcę prosiłem odmówiłeś koniec sprawy, nie potrzeba nam tu nędznych pomocników wywołujących awantury.

Kopciuszek potrafiła oddzielić plewy od ziarna i ... żyła długo i szczęśliwie.
Dyskutujcie sobie dalej. Bawcie się dobrze.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#25
Panowie ja przepraszam co to za słowne wojny?

O ile się nie mylę nie macie po dwa lata.
Na forum rozmawiamy jak ludzie, kłócimy się na PW. @- Najlepiej się nie kłócić :) /Kruchy
  Odpowiedz
#26
(07.04.2011, 20:35)Beata napisał(a): Panowie ja przepraszam co to za słowne wojny?

O ile się nie mylę nie macie po dwa lata.
Na forum rozmawiamy jak ludzie, kłócimy się na PW. @- Najlepiej się nie kłócić :) /Kruchy

Bardzo proszę o sprecyzowanie do kogo skierowane są te uwagi? Znowu będzie że kogoś obraziłem i posypią się kolejne kary "za nic".
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#27
A ja bardzo proszę o usunięcie wszystkich postów nie w temacie z tego działu bo rozwinęła się tu zbędna dyskusja która przeszkadza w czytaniu tego o co w końcu chodziło twórcy tego tematu.
  Odpowiedz
#28
to ja wkleję swój test :)
[Obrazek: 1241326679.png]
  Odpowiedz
#29
Leszku niestety jakiś chochlik mi posprzątał w treści posta było zawarte wszystko.

Uwaga tyczyła kolegi Marszala
z prośba o nie mieszanie z błotem pozostałych rozmówców a dokładnie Ciebie.
  Odpowiedz
#30
(07.04.2011, 21:06)Beata napisał(a): Leszku niestety jakiś chochlik mi posprzątał w treści posta było zawarte wszystko.

Uwaga tyczyła kolegi Marszala
z prośba o nie mieszanie z błotem pozostałych rozmówców a dokładnie Ciebie.

Beatko, dziękuję.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prędość Internetu - O co kaman ? Motaro 10 3 146 23.01.2018, 17:44
Ostatni post: Demanufacture
  Niska Prędkość internetu perla86 6 1 902 14.07.2017, 22:09
Ostatni post: perla86
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Dziwne zachowanie komputera i internetu Caesar91 14 4 287 23.08.2015, 22:29
Ostatni post: Karrts
  Mapa Internetu Swordancer 6 3 069 31.01.2014, 22:08
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości