Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prezent na rocznicę ślubu
#11
Skrzynka już jest u mnie :> Teraz wybrać dobre wino, polecicie jakieś, ja win nie pije, nie znam się :P
  Odpowiedz
#12
Ja się na winach nie znam, ale jeśli chodzi o prezent, to może warto podarować za 59zł takie - http://www.crazyshop.pl/prod_19949_perso...nica-slubu
Z własną naklejką z imionami rodziców, datą rocznicy i osobami "produkującymi" na pewno zrobi wrażenie.


  Odpowiedz
#13
Trochę za późno, ale pomysł fajny jakby było więcej czasu było by fajnie, ale będę musiał kupić jakie marketowe wino :P
  Odpowiedz
#14
może coś eleganckiego do domu? Ja jestem absolutnie zakochana w lustrach z PieknieMieszkaj. Ramy mają jak z biżuterii. Aż się przyjemniej w takim przegląda :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prezent na urodziny :) DaViD16 21 8 375 31.03.2020, 18:37
Ostatni post: DariuszKowalski
  Alkomat jako prezent? brotek 2 1 074 21.03.2020, 17:55
Ostatni post: mirekSR
  Prezent Na Komunię Świętą - Co kupić? Gospodarz 21 9 957 02.10.2019, 17:17
Ostatni post: ocartwright
  Jaki prezent na 18 urodziny? Specyficzny 28 11 521 11.04.2019, 17:33
Ostatni post: Homka
  Prezent dla przyjaciela na wesele Vier 7 1 655 26.10.2017, 18:58
Ostatni post: Druczh

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości