Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z "Subskrybuj ten wątek"
#1
witam mam problem z subskrybowaniem wątków. Chodzi mi o to że ja klikam "Subskrybuj ten wątek" na dole strony w jakmiś wątku wyświetla mi sie takie o coś:

LINK DO OBRAZKA

Nie wiem czy w też tak macie ale mnie to troszke denerwuje bo potem musze w profilu szukać po postach jakie ostatnio napisałem.
Halo administracja :) bo to głównie do was kieruje ten wątek.
  Odpowiedz
#2
Zbadamy sprawę. Dzięki za info.
  Odpowiedz
#3
PS.
Zapomniałem dodać , że jak chcę edytować wątek w sposób "Szybka edycja" to kliknięciu nic się nie dzieje i muszę dać "Pełna edycja" nie przeszkadza mi to za bardzo ale lepiej żeby to działo
  Odpowiedz
#4
Tak, wiemy o tym problemie. Występuje on jedynie na ciemnym stylu. Pracujemy nad tym. Dzięki za info ;)
  Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź




Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z przyciskiem podziękuj Nieśmiertelny 4 2 131 02.01.2014, 18:22
Ostatni post: Szymon
  Przycisk "szybka edycja"- problem Swordancer 18 5 549 23.09.2013, 21:19
Ostatni post: Cassius
  Problem - źle wyświetlające się posty Nicholas'a WazzUp 4 2 236 05.09.2013, 12:13
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości