Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z klawiaturą z wejściem PS2
#1
Hejka. Ostatnio (2 dni temu) zaczęło mi się coś robić z klawiaturą w ogóle nie wykrywał ją windows 7 ultimate - którego dalej używam.
Resetowałem kompa, czytałem i robiłem to co napisali na forum microsofta i nic klapa kicha itd.
Próbowałem wyszukać sprzęt, ale dalej nie działa znaczy się nie wyszukuje klawiatury. Instalowałem jakieś sterowniki z myślą, że one pomogą, ale się przeliczyłem.
Proszę pomocy bo ja nie wiem co zrobię ...
Klawiatura: Intex
Model: No.:IT-1018RB
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Czy klawiatury nie wykrywa tylko Windows 7? Masz możliwość sprawdzenia jej na innym komputerze?
  Odpowiedz
#3
Nie, problem występuje również na xp'ku.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Klawa padła, wszystko na to wskazuje. Jeśli na innych komputerach nie działa to klops.
  Odpowiedz
#5
A jaką klawiature polecisz? Żeby była tania i długo potrzymała bo tą miałem niecałe 5 michów jak nie mniej
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Razer, Logitech, Natec, Microsoft.
  Odpowiedz
#7
Właśnie dzisiaj kupiłem klawiature z Natec'u spisuje sie dobrze. Kupiłem taką z płaskimi klawiszami. Troche minie jak sie do niej przyzwyczaję, ale jest good. Dzięki za podpowiedź Sword ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
Też mam klawę Nateca, a konkretnie Genesis RX55. Może na solidną nie wygląda, ale jak na tańszy model nie mam zastrzeżeń. Wszystko ładnie chodzi, fajne oprogramowanie do zarządzania klawiszami funkcyjnymi.
  Odpowiedz
#9
sory ,że się wtrące ale:
Nigdy nie kupuj klawiatury Logitech ostatnio chciałem wyczyścići zrobiłem według zaleceń producenta i kicha... zapsuła się.
Klawiature polecam Ci tą co Sword wspomniał. Mój kuzyn ją ma już szmat czasu i działa super :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(07.01.2014, 20:40)Nieśmiertelny napisał(a): A jaką klawiature polecisz? Żeby była tania i długo potrzymała bo tą miałem niecałe 5 michów jak nie mniej

Cytuję:

(07.01.2014, 20:43)Swordancer napisał(a): Razer, Logitech, Natec, Microsoft.

Hihi, tania i długo potrzyma? Miałem Razera i myszkę i klawiaturę powiem jedno ta
marka jest na maxa przereklamowana i mimo że ich produkty są dość okey to
cena skreśla ich na starcie. Za te pieniądze lepiej kupić 2 inne klawiatury
z Logitecha niż Razera.

(08.01.2014, 23:25)HuczuHucz napisał(a): sory ,że się wtrące ale:
Nigdy nie kupuj klawiatury Logitech ostatnio chciałem wyczyścići zrobiłem według zaleceń producenta i kicha... zapsuła się.

Widocznie nie umiesz czyścić klawiatury bądź miałeś trefny model. Osobiście mam
Logitech K360 i zero problemów. Mam również głośniki X530 oraz mysz g400
i z żadnym z tych urządzeń nie mam problemu :-) mimo że to china.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem Modem Huawei E173 Dennijs 1 1 570 04.08.2015, 21:08
Ostatni post: Monoceros
  Problem z telefonem podłączonym do komputera. SimLay 5 2 211 05.11.2013, 20:12
Ostatni post: SimLay
  Jaka klawiatura? tungar 4 4 485 22.11.2011, 02:19
Ostatni post: tungar
  bezprzewodowa klawiatura i mysz Leszek 14 12 499 24.03.2011, 07:46
Ostatni post: Leszek
  Klawiatura dedykowana do Facebooka Marszal 5 4 876 10.03.2011, 20:15
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości