Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z odtwarzaniem filmów na DVD.
#1
Witam mam problem z moim DVD. Otóż tak: gdy oglądam film z pendriv'a lub płyty nie ma problemu. Schody zaczynają się, gdy chce oglądnąć film w jakości lepszej niż 480p. Wtedy gdy wepnę taki film z pendriv'a dvd po prostu go nie widzi. Gdy zaś wrzucę płytę włącza się sam dźwięk, a obraz zacina się na opcji wybierania. Co muszę zrobić, aby oglądać filmy lepszej jakości? Czy może to być wina tego, że kabel HDMI nie jest HD ani Full HD? Dodam, że telewizor jest full HD. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam. R4z3R

Proszę o pomoc z tym problemem :{
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości