Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z widżetem chomikuj
#11
Dobra teraz skupię się na pisaniu skryptu, który spowoduje, że nazwa mojego chomika będzie cały czas powtarzać się w zakładce ,, ostatnio widziani" - dobra opcja na reklamę ;) mam już pomysł jak to zrobić

Ok, już wiem jak to zrobić tylko mam pytanie co do ,,Ostatnio widziani"! Tzn. Kiedy pokazuje się tam avatar? Gdy się zaloguję czy przy wylogowaniu z konta?
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
(06.02.2015, 23:51)androidplus napisał(a): Dobra teraz skupię się na pisaniu skryptu, który spowoduje, że nazwa mojego chomika będzie cały czas powtarzać się w zakładce ,, ostatnio widziani" - dobra opcja na reklamę ;) mam już pomysł jak to zrobić


Ok, już wiem jak to zrobić tylko mam pytanie co do ,,Ostatnio widziani"! Tzn. Kiedy pokazuje się tam avatar? Gdy się zaloguję czy przy wylogowaniu z konta?

Mój chomik pokazał się dopiero wtedy gdy wylogowałem się z Chomika i z powrotem zalogowałem.
  Odpowiedz
#13
Script na logowanie i wylogowanie się z chomikuj gotowy. (Czas trwania ok. 5s i loop) Tyle, że nwm czy mój avatar będzie się na okrągło pokazywać czy tylko raz :(
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Pamiętacie mój widżet? :D
Obecnie tyle zgarnia wyświetleń, wątpię aby wszystko szło z mojego chomika. Czyli mimo strony głównej ktoś umieścił go u siebie  :D

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
Ja miałem go na zablokowanym chomiku, a na nowym będe dopiero robić opis.
Widżet jest naprawdę zaj.....ty :)


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gotowy szablon strony o chomikuj.pl Blachu82 1 4 974 18.07.2012, 21:27
Ostatni post: adam-as
  [chomikuj.pl] php i banowanie ip - pytanie Swordancer 4 2 695 21.05.2012, 21:32
Ostatni post: szalony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości