Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problemowe plotki
#1
Witam mam takie pytanie. Moja sąsiadka widziała mnie kilka razy w towarzystwie osób ,,palących''. I się boje, że teraz zacznie o mnie rozgłaszać fałszywe plotki że nie bez powodu przebywam w ich towarzystwie. A już wiem że ta baba umie zrobić koło d**y. Czy macie jakieś sposoby na takie baby?
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Niestety myślę że z takimi "osobami" za wiele nie zrobisz.
Pocieszeniem jest że czy by Cię widziała czy też nie, może sobie ubzdurać że palisz i zacząć
rozgłaszać takie plotki. Musisz to po prostu olać i tyle, myślę że nikt przy zdrowych zmysłach nie
słucha rewelacji takich ludzi więc nie masz się czym przejmować :-).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
No właśnie łatwo powiedzieć tylko że taka baba pójdzie do np:sklepu i już pół wsi wie :P Ale co tam postaram sie mieć na nią wy*ebane :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Jest pewna zaleta takich plotek. Pozwalają one odróżnić ludzi ograniczonych i nietolerancyjnych od tych mniej toksycznych. Jeśli z powodu plotek, ktoś ci będzie sprawiał problemy swoją opinią, to wszyscy którzy przyjmą punkt widzenia tej osoby są po prostu ślepi i tyle. Każdy powinien wiedzieć, że nie słucha się o ludziach tego co mówią inni, tylko lepiej jest poznać daną osobę samemu, no chyba że opinię o innych przedstawia nam jakiś życiowy autorytet, ktoś szanowany i ważny w naszym życiu.

Zasada miej wy**bane, a będzie ci dane w tym wypadku jak najbardziej wskazana.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości