Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do kasowania skutecznie danych
#11
admin napisał(a):Z tego co wiem jedyną taką skuteczną metodą jest spalenie dysku. Poważnie.

Należy skasować pliki a następnie w tych samych klastrach umieścić inne pliki. Czyli zapełnić cały dysk nowymi danymi.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#12
Blachu, niestety jest tak jak napisałem. Wiem, że to może wydawać się niemożliwe, ale to cholerna fizyka i matma pozwala odczytać dane nawet po kilkukrotnym nadpisaniu. Warstw częstotliwościowych może być nawet kilkaset.
  Odpowiedz
#13
Usuwałem pliki Glary Utilities, opcją wymazywania powtórzoną 5-10 razy.
Użyłem jeszcze ashampoo win optimizer i tam jest taka opcja o wymazywaniu permanentnym (nie wiem co to znaczy).
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#14
Przyznaj się lepiej co za zło tam miałeś! Haha
  Odpowiedz
#15
(03.01.2013, 18:45)swordancer napisał(a): Przyznaj się lepiej co za zło tam miałeś! Haha

Zło w postaci programów, gier.
Więc za bardzo nie uruchamiaj wyobraźni :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#16
Pobawiłem się trochę CCleaner i usuwa mi tylko z dysku C, natomiast jak zacząłem się bawić Eraser to wymazał wszystko i zarówno Ashampoo Undeleter jak i Glary Utilities odzyskać się nie da więc chyba działa. Może coś źle ustawiłeś?
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz
#17
(03.01.2013, 21:21)ludek1111 napisał(a): Pobawiłem się trochę CCleaner i usuwa mi tylko z dysku C, natomiast jak zacząłem się bawić Eraser to wymazał wszystko i zarówno Ashampoo Undeleter jak i Glary Utilities odzyskać się nie da więc chyba działa. Może coś źle ustawiłeś?

Ale co wymazał?
Pliki które miałeś normalnie na dysku i usunąłeś je właśnie Eraserem?
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#18
Nie, pliki które zostały skasowane w tradycyjny sposób. Zrobiłem to tak: PPM na dysk -> Eraser ->Wymaż nieużywane miejsce
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz
#19
- erectile dysfunction treatment
--- herbal erectile dysfunction treatment
http://buy-caliplus.com/#86215 - herbal pills for erectile dysfunction

- herbal erectile dysfunction pills
--- erectile dysfunction
http://buy-caliplus.com/#99390 - herbal pills for erectile dysfunction
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Krita do digital painting'u. Nieśmiertelny 3 3 647 28.02.2020, 11:54
Ostatni post: huoyan
  Darmowy program do obróbki filmów. amb00 0 1 451 23.09.2018, 00:34
Ostatni post: amb00
  Znacie program do nakłądania cenzury na film? Robotox 1 3 707 10.01.2016, 14:42
Ostatni post: Nicholas
  Jaki program do aranżacji wnętrz? Diablo09 4 3 137 08.10.2015, 14:48
Ostatni post: Nick
  [Poradnik]Bezpieczna komunikacja czyli szyfrowanie danych przy pomocy GPG w Linuxie. amb00 4 2 876 27.07.2015, 23:24
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości