Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do wyliczania wartości dla funkcji.
#1
Napisałem w C++ z użyciem biblioteki Qt program do wyliczania wartości dla danej funkcji. Obsługa jest bardzo prosta, w polu tekstowym wpisuje się odpowiednio zapisaną funkcje. Aby uniknąć błędów, powinno się zawsze podać współczynnik i wykładnik, czyli np. nie pisać samego "x", bo może to błędnie działać. Po spacji podaje się wartość x. Program nie jest w 100% gotowy, działa tylko na liczbach całkowitych oraz nie posiada zaimplementowanej obsługi niektórych złych zapisów funkcji, chciałem abyście ocenili czy kierunek tego projektu jest dobry, co o nim sądzicie i czy może być on przydatny. Mam zamiar potem dodać do niego inne przydane funkcje. W archiwum znajduje się zarówno kod źródłowy jak i gotowa do odpalenia binarka.
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
https://www.easypaste.org/file/OJzFStVP/...ar?lang=pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VfNotes - program do szybkich notatek. amb00 26 3 778 02.04.2019, 01:20
Ostatni post: amb00
  Quizzes - program do tworzenia i rozwiązywania quizów. amb00 0 949 29.09.2018, 22:36
Ostatni post: amb00
  Count_Words - program do zliczania słów w zbiorach tekstowych. amb00 0 1 053 05.12.2017, 22:57
Ostatni post: amb00
  Regex Bot - program do masowego przeszukiwania internetu. amb00 0 1 230 12.09.2017, 18:47
Ostatni post: amb00
  Program do znajdowania hashtagów na stronach internetowych. amb00 2 1 890 20.05.2017, 14:09
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości