Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do znajdowania hashtagów na stronach internetowych.
#1
Napisałem program, który z danej strony internetowej wypisuje w liście wszystkie hashtagi jakie na niej są. Nie działa on zawsze na złożonych stronach, działa on głównie na prostych stronach, które te hashtagi mają w plain tekście. Czas znajdowania hashtagów może wynieść nawet minutę, więc nie zamykajcie od razu programu, gdy zobaczycie komunikat, że "program nie odpowiada", tylko zaczekajcie trochę. Oczywiście mam zamiar poprawić wydajność tego programu oraz dodać dodatkowe przydatne opcje np. zapisu wyniku działania do pliku. Zapraszam do oceny :)
[Obrazek: I31etVa.png]
Program
Kod źródłowy
  Odpowiedz
#2
W czym pisane? Nie wiem do końca jakie ma być przeznaczenie tego programu, ale grunt, to nauka! :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VfNotes - program do szybkich notatek. amb00 26 3 778 02.04.2019, 01:20
Ostatni post: amb00
  Quizzes - program do tworzenia i rozwiązywania quizów. amb00 0 949 29.09.2018, 22:36
Ostatni post: amb00
  Count_Words - program do zliczania słów w zbiorach tekstowych. amb00 0 1 053 05.12.2017, 22:57
Ostatni post: amb00
  Regex Bot - program do masowego przeszukiwania internetu. amb00 0 1 230 12.09.2017, 18:47
Ostatni post: amb00
  Program do wyliczania wartości dla funkcji. amb00 0 1 105 15.02.2017, 15:59
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości