Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do zakupu transferu na chomiku.
#1
Chomiczek http://chomikuj.pl/Sznaucer2011 udostępnia na swoim koncie program na telefon działający w Androidzie do zakupu transferu.

[Obrazek: ab3543ee7350d1df.jpg]

Co sądzicie o tym programiku ?? Bo mi osobiście sie wydaje że jest to jakaś podpucha mająca na celu wyłudzenie od nas pieniędzy :D
  Odpowiedz
#2
Mam androida i jutro to sprawdzę wykupując najniższy pakiet :)
  Odpowiedz
#3
Hmm, a po co to komu? Nie można kupić normalnie transferu?
Lepiej mieć pewność, a dużo czasu na takim programie nie oszczędzimy...
  Odpowiedz
#4
sprawdziłbym to ale nie wiem czy to dziala byc moze wysle gdzies esa za 10zl albo jeszcze wiecej...
tak jak napisał KruchyFix lepiej mieć pewność a przez ten program i tak duż o czasu nie zaoszczedzimy... równie dobrze można wejść na stronke chomikuj w tel i z tamtad sobie wziąć pakiet... wkoncu telefony z androidem obsłługują strony i flasha bez zarzutów
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 601 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  20 GB Free Transferu perla86 0 1 322 26.05.2017, 10:22
Ostatni post: perla86
  Konta na sprzedaż, Upload, i sprzedaż transferu. Caesar91 1 1 622 15.04.2015, 21:52
Ostatni post: Caesar91
  Dzisiaj dostałem Wiadomośc na chomiku od ZPAV Caesar91 13 4 864 09.04.2015, 12:21
Ostatni post: Swordancer
  program do nabijania odwiedzin robertoos188 7 14 608 05.01.2015, 16:31
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości