Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przeglądarka Maxthon 3
#1
co myślicie o tej nowej przeglądarce powiem tak zainstalowałem ją przedchwilka i na mnie wywarła wielkie wrażenie jesli ktoś ją też ma niech cos powie tez na ten temat
a tutaj krótki opisik:
''Darmowa przeglądarka stron WWW. Maxthon 3 oparta jest na dwóch silnikach przeglądarek internetowych - Trident oraz Webkit. Ponadto wykorzystuje silnik JavaScript - V8 od Google. Zastosowane rozwiązania mają umożliwić szybkie przeglądanie zasobów globalnej sieci. Maxthon 3 oferuje funkcje blokowania wyskakujących okien, przeglądania wielu witryn na jednej karcie, czytnik RSS, kontrolę rodzicielską, a także filtr zawartości. Posiada wsparcie dla metody drag-and-drop, obsługę gestów myszy oraz mechanizmy zapobiegające zawieszaniu się przeglądarki i przyspieszające wczytywanie się stron. Warto dodać, że Maxthon 3 obsługuje większość dostępnych dla przeglądarek rozszerzeń, a także paski zadań. Pozwala również na personalizację wyglądu poprzez stosowanie skórek''.
  Odpowiedz
#2
Jeżeli można ją pobrać to podaj do niej linka.
Też chciałbym zobaczyć cóż to takiego.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#3
całkiem fajna download
  Odpowiedz
#4
Potestujemy. Wygląda ładnie, chodzi żywiej od IE na moim Asusie. To pierwsze wrażenia.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#5
Przetestowałem trochę i wydaje się ok, szybko przeładowuje strony moim zdaniem lepsza od IE i na pewno safari.
  Odpowiedz
#6
tutaj pokazują że jest liderem :D
[Obrazek: przegladarki-maxthon-najlepsza-wp-660.jpeg]
ja powiem z własnego doświadczenia
mam u siebie zainstalowane: IE, Mozilla, Chrome, Safari miałem Operę ale to kompletne dno dla mnie . ale wracając do tematu Chrome i Maxthon 3 są najlepsze i dużo szybsze np: od Safari Mozilli i na pewno od Opery:)

A tutaj wygląd Maxthon 3
[Obrazek: MAXTHON3-0.png]
[Obrazek: Maxthon-3.jpg]
  Odpowiedz
#7
A powiedzcie jaką wagę ma folder (nie ten gdzie jest zainstalowana, tylko ten w którym trzymane są ciasteczka, obrazy z witryn, itd ...) bo ten folder na chrome dosyć dużo waży, więc jak ta by nie obciążała tak systemu to na pewno będzie lepsza dla osób o trochę słabszym komputerze :)
---
  Odpowiedz
#8
Ale jak będzie mniej miała pamięci stron to dłużej będą się wczytywały, a skoro tak to wyjdzie na to samo przy słabszych komputerach. Czy nie?
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#9
(14.05.2012, 11:46)Szymon napisał(a): A powiedzcie jaką wagę ma folder (nie ten gdzie jest zainstalowana, tylko ten w którym trzymane są ciasteczka, obrazy z witryn, itd ...)


a Gdzie to można zaleźć ?? to ci powiem :D

znalazłem takie foldery:
Addons 1,28MB
Bin 24,1MB
Core 36,7MB
Modules 8,76MB
Language 6,85MB
ja tam się nie znam na tym więc ...
  Odpowiedz
#10
to chyba jakiś temp

Mam. U mnie jest to w C:\Users\Marcin\AppData\Local\Temp\Maxthon3Cache\Temp\Webkit\Cache ale ja z niej tylko na chomika wchodziłem wiec ma 14 MB
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przegladarka Firefox 13 WazzUp 0 1 942 07.06.2012, 17:46
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości