Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przeżyć fantastyczne filmowe przygody - też tak chcecie?
#11
Ja lubiłam najbardziej tą z czarnymi z Marsa:) Mi nadal się to zdarza tylko teraz zamiast bajek wolałabym się przenieść do świata z książki Sagi Zmierzch albo serialu pamiętniki wampirów:) a kiedyś uwielbiałam Pokemony chciałam chodować pikaczu czarmandera -tego czerwonego smoka z płomieniem na końcu ogonka i dziglipawa bo tak ładnie śpiewał:) też lubiłam facetów w czerni:)
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz
#12
indiana105a napisał(a):kiedyś uwielbiałam Pokemony chciałam chodować pikaczu czarmandera
O widzisz, o Pokemonach zapomniałem :) W tamtym czasie bardzo chciałem się wcielić w rolę Asha i wywoływać Czarizarda :P
Hehe kiedyś to się tego naoglądałem :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#13
Pokemony to był Hit. Teraz dla syna ściągam z neta odcinki. Chciałam też mieć małego Simbe zamiast psa:)
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz
#14
Wiekszość bohaterów filmu Avengers tak miało, że biegali po tym całym planie jak małe dzieci ciesząc się, że niby są naprawdę tymi postaciami ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy wy też chcecie tego rozwodu ? Gospodarz 6 2 706 22.08.2013, 15:23
Ostatni post: Gospodarz
  Której postaci chcecie najwięcej w nowym sezonie?! Gospodarz 7 2 022 14.08.2013, 00:54
Ostatni post: Nicholas
  Jak przeżyć swięta... Marszal 1 2 899 10.04.2011, 00:44
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości