Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przykra wiadomość o użytkowniku dimix
#11
W wolnej chwili na tapatalk wszedłem. Jak na razie jest coraz lepiej. Możliwe ze gdzieś po niedzieli wyjdę. Dziękuję za troskę.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#12
Od nas również życzenia powrotu do zdrowia. Trzymaj się mocno dimix.
  Odpowiedz
#13
Pozdrów go i niech się trzyma :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#14
Dzięki ;) na szczęście byłem ze wspaniałymi kolegami którzy od razu zadzwonili na pogotowie nie czekając ani chwili.
Vanpure o jakie rady ci chodzi ?
Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#15
Przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. :)

Przy okazji - miałeś naprawdę dużo szczęścia, że tak szybko otrzymałeś pomoc. Przy przeciętej tętnicy mogło się to skończyć tragicznie...
  Odpowiedz
#16
Wiem wiem, to też moja zasługa. Każdy się dziwi ze nie zemdlałem. Cały czas byłem opanowany.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#17
O,o
;(
:placz:OO
Pozdrów go ode mnie.
I niech szybko wraca do zdrowia
Bo rok szkolny za niedługo
  Odpowiedz
#18
Następnym razem przetnij sobie coś mniej ważnego ;) a teraz zbieraj się do pionu, pozdrowionka i najlepsze życzenia
  Odpowiedz
#19
Zdrowia :/.
Jak to się stało mniej więcej?
  Odpowiedz
#20
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia . : )
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości