Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Przykra wiadomość o użytkowniku dimix
#21
Ps. Nie muszę już mu przekazywać bo sobie czyta sam :)
  Odpowiedz
#22
Adrian jak będę w domu to napiszę.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#23
Nad Twoim avkiem widzę napis "postrzelony" , ale żeby aż tak ?;) Powrotu do zdrowia życzę . Trzymaj się Papa
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#24
;( Bawił się za bardzo w kaskadera i teraz są skutki tego.
  Odpowiedz
#25
Życzę powrotu do zdrowia :)
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#26
Również życzę powrotu do zdrowia. Pozdrawiam :)
[Obrazek: synngaa.png]
Pomogłem ? - Kliknij przycisk 'Reputacja'
  Odpowiedz
#27
Jak obecnie wygląda jego stan zdrowia?
Czy wszystko wraca do normy?
  Odpowiedz
#28
(20.08.2012, 16:10)CzekoladowyBaron napisał(a): Jak obecnie wygląda jego stan zdrowia?
Czy wszystko wraca do normy?
Jak wygląda to nie wiem bo nie byłem w szpitalu u niego.
Tak powoli już wraca do normy . Ps zaczyna już chodzić bo 5 dni na łóżku ile można .
  Odpowiedz
#29
Widać nawet najlepszym takie rzeczy się przydarzają ... No nic, poczekamy na Niego. :)
  Odpowiedz
#30
Mam nadzieję, że już wszystko w porządku. Tętnica to poważna sprawa. Miałem dziesiątki okropnych wypadków na rowerze, ale zawsze wychodziłem z tego z paroma zadrapaniami. Życzę szybkiego powrotu do pełni sił.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości