Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Recenzja gry FIFA 13 na PS2
#1
Witam kupiłem ostatnio grę FIFA 13 na platformę PlayStation2 i postanowiłem napisać o niej recenzje a troche opowiadanie jak ją kupiłem.Zdjęcia nie mojego autorsta.

[Obrazek: fifa-13-cover-okladka.jpg]
Gdy oglądałem pudełko FIFY w sklepie "Saturn" jeszcze parę dni przed zakupem zadawałem sobie podstawowe pytanie "Czy Warto?" gra w tym sklepie kosztowała 54.99 zł . Wiadomo jak każdy miałem chęć, pragnienie kupienia tej gry, tym bardziej ,że w domu ma tylko FIFE09 na PS2. Chyba jak każdy z nas patrzałem ceny w innych sklepach lecz wszędzie były ceny: 99.99 zł 79.99 zł. W tym momencie postanowiłem pojechać i kupić ją.Od razu po przyjściu do domu postanowiłem kupić ją.
Po uruchomieniu gry i wybraniu języka moim oczom ujawnił się taki ekran:
[Obrazek: fifa-13-playstation-2-ps2-1349188575-002_m.jpg]
Mimo ,że na innych konsolach był taki:
[Obrazek: hqdefault.jpg]
No ale cóż to była przecież FIFA na ps2 więc trzeba było się liczyć ze zmianą niektórych elementów :( Mimo tego nie zmniejszyłem sobie smaku na gre.Tuz po włączeniu meczu troche mnie zdziwiło. Szczerze myślałem ,że gra nie będzie miała odworowanych szczegółów a tu prosze:
[Obrazek: fifa-13-playstation-2-ps2-1349188575-003_m.jpg]Podczas całego meczu gra chodziła mi płynnie i ani razu sie nie zacięła. Ogromnym zaskoczeniem było to, że jeśli biegniemy zawodnikiem i piłkarz drużyny przeciwnej za nami biegnie może on nawet popchnąć nas ręką na murawe! czyli zostały
wprowadzone realne zachowania zawodników.

KARIERA

Gdy chcielibyśmy zacząć karierę musimy wybrać jeden z trzech trybów:
-Kariera Zawodnika
Możemy wybrać zawodnika lub stworzyć nowego i zostać nim gwiazdą a następnie przebijać sie przez większe szczeble kariery
-Kariera Grającego trenera
Możemy nim zostać od początku wybierając tak jak w "Karierze Zawodnika" Czy chcemy wybrać gracza istniejącego czy stworzyć nowego.Jest też możliwość ,że gdy jersteśmy gwiazdą jakiś klub nam zaproponuje właśnie tą kariere podczas "Kariery Zawodnika" . Przed każdym meczem musimy podjąć decyzje: Czy grać tylko swoją postacią czy całym zespołem.
-Kariera Menadżera
-Tak samo jak w karierze Grającego trenera mamy mozliwość wybrania go od początku lub poprzez zaproponowanie nam tej posady w karierze zawodnika bądź trenera.

Gra w karierze nie jest zbyt skomplikowana lecz sympatyczna. Możemy grać 15 sezonów tak jak normalni piłkarze.

ZESPOŁY

Tym razem mamy możliwość wybrania swojej drużyny z wszystkich które istnieją na świecie ! Od ligi: Ruskiej do Hiszpańskiej. Największą wadą FIFY13 jest to ,że tak jak jej poprzedniczka nie ma pozwolenia na zespoły Z EKSTRAKLASY i Polskie stadiony! :( Stąd znajdziecie inne stroje waszych ulubionych Polskich drużyn i podrobione Loga. A także nie będzie Stadionu w Gdańsku czy narodowego w Warszawie.
Mimo tego wszystkiego na moje opłaca się kupić FIFE 13 na tę konsole , gdyż podczas rozgrywki moze was spotkać wiele niespodzianek.

Dziękuje wam za to ,że przeczytaliście ten krótką recenzjo-opowieść.

Pozdrawiam,
HuczuHucz
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WII U - Moja recenzja konsoli Robotox 4 2 756 27.05.2017, 11:38
Ostatni post: perla86
  Need For Speed Hot Pursuit Recenzja kanciastoporty799 1 1 743 05.11.2013, 15:12
Ostatni post: da Vinci
  Fifa 13 - Problem z padem Signal 6 4 931 19.01.2013, 17:16
Ostatni post: Signal
  Fifa 12 skyance 0 1 692 30.12.2012, 12:15
Ostatni post: skyance

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości