Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Reklama na Chomikuj
#11
Czyli jak wszystkie napisy jednego koloru>?
  Odpowiedz
#12
Takie sobie, za dużo tego nawalone zrób coś łagodnego i bardziej jednolitego a nie jedno takie, drugie takie, trzecie takie..., emotka bez sensu.

EDIT :
Zapomniałem dopisać, ale babce fajnie sutka wyciąłeś :D
Również daję 2/10
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#13
A mi się podoba, reklama nie ma być ładna elegancka, tylko przyciągać uwagę.
  Odpowiedz
#14
Moim zdaniem 7/10 a najbardziej w cztery litery daję ta emotikona, nie jest po prostu zagrane z tłem i kolorystycznie nie pasuje. Reszta może być, chociaż wolałbym bez stanika :D
  Odpowiedz
#15
jak dla mnie 4/10 na pewno rzuca się w oczy :D
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
  Odpowiedz
#16
Wg. mnie nie pasuje ta emotka oraz ta goła baba jest zbyt goła D:

Pamiętajmy że na Chomikuj są również młodsi użytkownicy...
  Odpowiedz
#17
Wiem wiem :D ale wież w tych czasach młodsi głównie erotykę ściągają :) z tego co zauważyłem i widzę.
  Odpowiedz
#18
Grafika może i rzuca się w oczy, ale jest tam tyle wszystkiego naćkane w różnych kolorach, że się wszystko mieni w oczach i ciężko to przeczytać.
Moim zdaniem lepiej by to wyglądało, gdyby napisy były jednego koloru
  Odpowiedz
#19
Dzięki za wszystkie wasze opinie już tej reklamy nie edytuję bo nie zapisałem sobie szablonu ale przy następnej jak będę robił wezmę wszystkie wasze rady pod uwagę :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja pierwsza reklama - proszę o opinie MissFuneral 20 7 344 23.02.2013, 19:49
Ostatni post: Mychaty
  Reklama enrique97 2 2 193 02.10.2012, 06:30
Ostatni post: Michał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości