Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rodzice
#1
Zetknąłem się dzisiaj z pewnym filmem, dającym sporo do myślenia.

I wiecie co, jest mi strasznie głupio. Ojciec i matka ciężko pracują dla nas, a my nawet nie chcemy posprzątać swojego pokoju, obrażamy się, mamy im za złe, że czegoś nam zabraniają, a oni robią to tylko dla naszego dobra. Jestem typem raczej dobrego dziecka i denerwuje mnie to, że słyszę czasem określenia typu "mój stary". Żałuję, że nie umiem okazać im uczuć.

Dawniej sądziłem także, że uczę się po to, aby nie sprawić przykrości rodzicom, albo nie mieć żadnych kłopotów. Z biegiem czau wszystko zaczęło się zmieniać. Doszedłem do wniosku, że robię to tylko dla siebie. Wiadomo, że radość i uśmiech rodziców to tylko dodatkowa nagroda w tym co robię. Ten filmik przypomniał mi o najważniejszych wartościach, jakie powinny kierować nas w naszym życiu, przez chwilę o tym zapomniałem i jest mi strasznie głupio.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#2
Temat trochę nie trafiony, ale zawartość jak najbardziej trafiona. Dzisiejsza młodzież tylko po rodzicach "ciśnie".
  Odpowiedz
#3
Zgadzam się z tym, że uczymy się dla siebie. Moja mama zawszę powtarza że nie będzie robić tak jak inni rodzice którzy kupują prezenty dzieciom za to że się uczą, bo robimy to tylko dla siebie i dla naszej przyszłości.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości