Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Rosyjski Jackass
#1
#2
Zastanawiam się co takimi ludźmi kieruje.
Czy to siła wieku, otoczenia w jakim się przebywa, czy może zaburzeń psychicznych?
Nie wiem, ale oni są popaprani.
#3
Rosja to nie kraj, to stan umysłu.
#4
Z tego co się orientuje to program codzienne zabawy Rosjan :)
#5
W życiu, bym się nie zgodził, na takie coś, jakby mi ktoś zapłacił. Dla mnie to jest ośmieszanie, się przed narodem i przed całą publicznością. Nawet to nie jest śmieszne, a ni mądre, tylko przede wszystkim głupie. Ludzie nie wiem, co chodzą pokazać, tym filmikiem.
Głupota ludzka, w tych czasach nie ma granic...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
#6

Druga część, końcówka najgorsza, jeśli ktoś jadł niedawno obiad, to może mieć podobne problemy jak ja :D
#7
O ja haha :D
Ludzie są nieprzewidywalni
#8
Muszę przyznać, że żaden filmik jeszcze mnie tak nie ruszył, jak końcówka tego... Cudem nie puściłem pawia Auc
#9
Ja pierdzielę...pozwolę sobie zacytować Einstein'a "Wszechświat gdzieś się kończy a ludzka głupota nie"
#10
(26.07.2013, 15:41)Buhay napisał(a): Muszę przyznać, że żaden filmik jeszcze mnie tak nie ruszył, jak końcówka tego... Cudem nie puściłem pawia Auc

Ja mało co obiadu nie zwróciłem ^^


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mała napierdziucha - Jackass 3 :D WazzUp 1 1 166 10.09.2013, 16:14
Ostatni post: Gospodarz
  Rosyjski automat płatniczy za paliwo... Karol 2 1 774 03.02.2012, 10:48
Ostatni post: Sonne

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości