Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Royal Rumble 2011
#1
Royal Rumble (2011) jest to gala wrestlingowa w PPV. Odbyła się ona w TD Garden w Bostonie. Jest to 1. gala w 2011 roku w wrestlingu, a 24. z serii Royal Rumble.
Gala odbyła się: 30 stycznia 2011 roku.

Co powiecie na temat ostatniego Royal Rumble?

Osobiście nienawidzę Del Rio więc nie pasuje mi, że wygrał.
Miał farta i tyle ;) Mógł ten Santino go wyrzucić i było by pięknie ;)
Można było się pośmiać przy Cenie i tym karzełku :D

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to za miesiąc będzie na Extreme Sports Channel.
Royal Rumble 2011 Zapraszam do pobierania.
  Odpowiedz
#2
Cieszę się, że powstał dział o WWE, mogłem już wcześniej zaproponować utworzenie tego działu ale... to nie o tym temat.
Co do Royal Rumble... również jak Kruchemu nie pasuje mi, że Del Rio wygrał tegoroczne RR no ale cóż tak zaplanowało CT... Osobiście myślałem, że będzie powrót Triple H i to on wygra RR, ale tak się niestety nie stało. Del Rio to nowa gwiazda i chcieli go wypromować. Teraz tylko czekać na Wrestlemanie i walke o WHC Del Rio vs Edge.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#3
Mi się gala nawet podobała
Najnudniejsza walka to była walka Div . Jak zawsze nic ciekawego :/
Walka Edga i Ziglera to było coś ^^ . Zigler pokazał ze też coś umie i że może walczyć na równi z wielką gwiazdą jaką jest Edge :)
Miz vs Orton zapowiadało się na fajną walke ale po obejrzeniu dał bym za nią 4/10
Miz tak jak Zigler – Dziecko Szczęścia :D
FINAŁ
40-man Battle Royal
Nawet fajne ale spodziewałem się tam takich gwiazd jak HHH albo Christian ale niestety się nie pojawili :/ Ale za to pokazały się inne gwiazdy m.in. Diesel :)
Ogólnie typowałem na kilku zawodników m.in. Morrisa, Alberto Del Rio i HHH.
I ogólnie trafiłem :D Tak sobie go lubię , niby taki nie fajny ale wymiata :D
Aaaaalllllbbbbbeeerrrrtttoooo Ddddeeeelllll Rrrrriiiiiooooo :D
  Odpowiedz
#4
Jak słyszę jego osobistego konferansjera to mi się śmiać chcę :D
Jak dla mnie robi z siebie idiotę tym swoim konferansjerem, szaliczkiem i limuzyną ;-)
Hornswoggle był dobry :D

Chciałbym zobaczyć minę wszystkich gdyby pojawił się tam Hulk Hogan. Pewnie nic by nie zdziałał, ale zdziwienie było by na pewno ;)

Miz, Zigler i Swagger to dzieci szczęścia ;P

Divy zawsze przewijam bo nic się nie dzieje ;P
  Odpowiedz
#5
Oj wątpię żeby Hulk się pojawił jeszcze :/ Niby inni z Hall of fame się jeszcze pojawiają ale Hulk miał poważną kontuzje i raczej może się pojawić tylko w formie gościa :/
  Odpowiedz
#6
Wrzuciłem na chomika dla tych, którzy jeszcze nie mają i nie oglądali.
Royal Rumble 2011 Zapraszam do pobierania.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Royal Rumble 2012 Saibo 5 5 210 30.01.2012, 23:15
Ostatni post: Saibo
  TLC: Tables, Ladders & Chairs 2011 Saibo 4 3 833 19.12.2011, 23:44
Ostatni post: Saibo
  Survivor Series 2011 Saibo 1 4 092 22.11.2011, 17:49
Ostatni post: Saibo
  Vengeance 2011 Saibo 0 2 770 06.10.2011, 22:30
Ostatni post: Saibo
  Hell in a Cell 2011 Saibo 5 5 195 04.10.2011, 21:42
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości