Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ryż zapiekany z mięsem.
#1
40dkg.wieprzowiny bez kości
40dkg.ryżu
bułka tarta
sól (do smaku)
cebula
tłuszcz
pieprz (do smaku)
przecier pomidorowy
Ryż ugotować na półsypko. Mięso pokroić w kostkę i udusić z cebulą. Ryż wymieszać z mięsem i przyprawami, po czym przełożyć do wysmarowanej tłuszczem i wysypanej tartą bułką brytfanny, zalać koncentratem pomidorowym, zapiec w piekarniku,podawać z surówkami i sosem.
  Odpowiedz
#2
Brzmi smakowicie, wydaje się być proste. Muszę spróbować bo wracają do domu mam obiad uniwersalny
zwany również "co sobie zrobisz to sobie zjesz".
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Mmm przysmak kulturystów :D
  Odpowiedz
#4
Bardzo fajny i ciekawy przepis,a czy można zamiast mięsa dać np ser czy już nie bardzo? Interesuje mnie ten szczegół.
  Odpowiedz
#5
Mozna spokojnie dac również ser,fajnie to wychodzi w praktyce. Wszystko jest tylko i wyłacznie kwestią Twojego gustu oraz smaku.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Papryka faszerowana mięsem mielonym i serem Kucharek 3 4 782 14.03.2013, 16:13
Ostatni post: Vilandra
  Kurczak nadziewany mięsem mielonym Kucharek 0 4 369 15.11.2011, 13:59
Ostatni post: Kucharek
  Ryż z mięsem po serbsku Karol 0 3 445 26.05.2011, 08:47
Ostatni post: Karol
  Ryż z mięsem mielonym Karol 0 3 360 26.05.2011, 08:25
Ostatni post: Karol
  Naleśniki z mięsem mielonym mabud73 0 4 066 11.03.2011, 18:39
Ostatni post: mabud73

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości