Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Samobójstwo na youtube.
#1
Cześć

Co sądzicie o tej wypowiedzi ? Ja się z nią zgadzam z wyjątkiem tego o facebooku, bo z niego wcale nie korzystam.
  Odpowiedz
#2
Myślę, że nie do końca takie zmiany wejdą w życie jak to większość bierze pod uwagę. Nie sądzę, aby developerzy zabraniali zarabiać na nagranych grach komputerowych z tego względu, że jest to jeden z najważniejszych sposobów na promocję produktu. Nikt normalny nie będzie nagrywał regularnie gamplayów, jeśli nie dostanie z tego nic. Myślę, że dojdzie coś w rodzaju akceptacji treści, dlatego, że wielu youtubberów hejtuje gry, co działa na niekorzyść ich twórców. Obecnie najwięksi dystrybutorzy kart graficznych inwestują masę pieniędzy w systemu udostępniania wideo z gier. Platformy takie jak Origin (Platforma największego dystrybutora gier, czyli Electronic Arts) pozwalają udostępniać live gameplay, a Nvidia niedawno do Geforce Experience dodała możliwość nagrywania gier, funkcją Shadow Play, dzięki czemu programy typu Action! i inne nie mają racji bytu. Dzieje się tak ponieważ wysokiej jakości sprzęt pozwala większej liczbie osób udostępniać takie treści bez problemów. Myślę, że YT planuje wejść w partnerstwo z developerami, aby łatwiej było im kontrolować, to w jaki sposób ich materiały będą pokazywane i kto powinien, a kto nie może na nich zarabiać. No i nie oszukujmy się. W sieci jest tylu desperatów, że zawsze znajdzie się głupek, który będzie nagrywał coś za darmo.

Poza tym w teorii zarabia się zarabiania na grach, a nie wyświetlaniu reklam, co może być interpretowane dwuznacznie. Myślę, że to jest delikatnie przesadzone jak z ACTA, które miało podglądać ludzi w sieci. Haha
  Odpowiedz
#3
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#4
W kwestii wciskania na siłę Google+ użytkownikom YT, wypowiedział się niedawno jeden z założycieli YouTube - Jawed Karim, który wrzucił pierwszy filmik do tego serwisu. Jego pierwszy wpis od ośmiu lat możecie przeczytać na jego kanale: https://www.youtube.com/user/jawed
Taka jest prawda, że światem rządzi pieniądz, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli tylko jest możliwość wyciągnięcia jeszcze większej forsy, to firmy nie zamierzają odpuścić sobie możliwości powiększenia swoich zysków pozwalając na odcinanie kuponów od swoich produkcji drobnym lub większym "youtubberom".
Osobiście nie wierzę, żeby to się udało. Jeśli YT rzeczywiście nałoży takie restrykcje, to szybko może się spodziewać nowej, mniej pazernej (przez co bardziej dla nas atrakcyjnej) konkurencji.

(21.12.2013, 00:37)Olka napisał(a):A tytuł powinien brzmieć "Samobójstwo youtuba", bo już myślałam, że ktoś "przedstawił swoje samobójstwo" na live'ie.
Właśnie to jest przykład, jak umiejętnie dobrany tytuł prowokuje do sprawdzenia zawartości Haha . Chciałaś zobaczyć jak się ktoś zabija? Pewnie nie :P Większość ludzi powiedziałaby, że nie chciałaby tego oglądać i jeszcze większa większość Niemoge odtworzyłaby filmik.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Tutorial Jak nabijać wyświetlenia na Youtube. krystian1252 14 19 962 10.07.2015, 22:52
Ostatni post: Dennijs
Exclamation Problem z YouTube! Dennijs 2 1 634 26.01.2015, 17:06
Ostatni post: Dennijs
  Spam na YouTube - zyski i straty serwisu. Swordancer 14 6 315 23.05.2012, 12:16
Ostatni post: Swordancer
  YOUTUBE - jak nabić wyświetlenia ?? badgirls10 2 4 243 06.08.2011, 22:52
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości