Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


YOUTUBE - jak nabić wyświetlenia ??
#1
Witajcie !
Bardzo prosze napiszcie jak nabic wyswietlenia filmu na YouTube.

Kroczek po kroczku.

Żeby wszystko było jasne.

Czekam ....
  Odpowiedz
#2
Musisz mieć skrypt który generuje fałszywe wyświetlenia otwierając link do filmu z bramek proxy, lub musisz wyposażyć się w program hitfacker, do niego dobrą listę proxy, wklejasz linka, klikasz start i gotowe.

Niestety więcej informacji na ten temat nie udzielę ponieważ jeśli ktoś chce oszukiwać to powinien wiedzieć jak to robić.
Przykro mi ale taką mam zasadę, że nie daję gotowych rozwiązań, tym bardziej nie daję gotowych poradników jak oszukiwać.
Te informacje które podałem powinny Ci w zupełności wystarczyć.
  Odpowiedz
#3
Istnieje już na Forum taki sam wątek ---> Zapraszam tutaj.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Tutorial Jak nabijać wyświetlenia na Youtube. krystian1252 14 19 705 10.07.2015, 22:52
Ostatni post: Dennijs
Exclamation Problem z YouTube! Dennijs 2 1 610 26.01.2015, 17:06
Ostatni post: Dennijs
  Samobójstwo na youtube. amb00 3 1 885 21.12.2013, 08:29
Ostatni post: Jarus
  Spam na YouTube - zyski i straty serwisu. Swordancer 14 6 211 23.05.2012, 12:16
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości