Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Seopilot.pl - opinie użytkowników
#1
Witam,

czy ktoś z Was korzystał już kiedyś z usług SeoPilot.pl?
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
  Odpowiedz
#2
Kiedyś korzystałem z tego systemu na kilku stronach. Początki byli super, wysokie stawki etc. Później zaczęto wyrzucać serwisy nie wiadomo wg. jakiej miary, stawki spadały. Następnie pojawiły się problemy z filtrowaniem serwisów ze względu na kod systemu - w tej kwestii do tej pory nic nie poprawiono. Z tego co również słychać od znajomych to rewelacji tam nadal nie ma
  Odpowiedz
#3
Stanowczo odradzam, stawki kiepskie, częste problemy z filtrowaniem (tak jak napisał kolega wyżej), ogólnie teraz seopilot to kolejna maszynka do nabijania kasy właścicielom portalu i nic więcej.
Chcesz zarobić w tym systemie - nie zarobisz (normalnych pieniędzy) chyba że odpowiada Ci zarobek 5 zł miesięcznie.
Chcesz się pozycjonować - nie radzę, nie wiadomo gdzie Twoje linki trafią a w najgorszym wypadku dostaniesz filtr od google bo Twoje linki będą na jakiejś farmie linków (znam już takie przypadki).
  Odpowiedz
#4
Nie wiem skąd macie te stawki ale mam dodane 3 strony i na najlepszej zarabiam 563 zł wiec źle nie jest.
  Odpowiedz
#5
Nie chodzi mi o zarabianie, tylko pozycjonowanie.
Czy ktoś już korzystał u nich z tego zakresu usług? Pytam z ciekawości.
Szalony thx - ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?
  Odpowiedz
#6
Część finansów co zarabiam przeznaczam na pozycjonowanie. Koszt minimalny w porównaniu z "profesjonalnym" pozycjonowaniem. Na kilku frazach na których sam się nie mogłem wybić (pozycje ok 50) dzięki pilotowi mam TOP 3-10
  Odpowiedz
#7
tornado jakie frazy pozycjonowałeś ? pewnie takie na które konkurencja jest prawie zerowa.
Z doświadczenia wiem że frazy bardzo konkurencyjne trudno się pozycjonuje i na pewno seopilot w tym nie pomaga, większy skutek odnosi katalogowanie i precle.
  Odpowiedz
#8
szalony napisał(a):większy skutek odnosi katalogowanie i precle.
Z katalogami jest już coraz gorzej. Nowe wynalazki google skutecznie weryfikują już wpisy katalogowe.
Jeszcze trochę i znajdą sposób na weryfikowanie treści w preclach i nie pomogą tu synonimy czy wachlowanie akapitami. :/

Kontynuując wątek, proszę o dalsze wypowiedzi odnośnie seopilot.pl
  Odpowiedz
#9
Odgrzebałem stary wątek, ale mam nadzieje ze jeszcze ktoś tu zagląda. Mam mały problem z Seopilotem..znalazłem taki wątek ,gdzie ludzie piszą różne zdania o tej usłudze. jak dotąd byłem przekonany, ale teraz nie wiem. Co z tych rzeczy, o których tam wspominali lud[/align]zie jest faktem?

*ludzie
  Odpowiedz
#10
Odgrzebany stary wątek i jeszcze (moim zdaniem) nieudolny marketing szeptany.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości