Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Serwis z ogłoszeniami - bazaro
#1
Zapraszamy na nowy serwis ogłoszeniowy gdzie można dodać ogłoszenia z takich
kategorii jak: Motoryzacja, Praca, Usługi: http://bazaro.com.pl/

Proszę o oceny serwisu. Co się podoba a co nie?
  Odpowiedz
#2
Prawie jak olx :D
Jak z ruchem ?
  Odpowiedz
#3
O. Jak stara szata graficzna Tablicy :D

Co do pomysłu - nie wydaje mi się, żeby udało Ci się wybić z tym serwisem - Gumtree próbował i chyba wiesz jak skończył (a mieli reklamy w TV, radiu i prasie).

Na tym rynku rządzi OLX (dawniej Tablica.pl) i jak na razie nie zapowiada się, żeby miało się coś zmienić :)
  Odpowiedz
#4
No ruch bardzo dobry :) gorzej z konwersją :]
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
A jakie masz do tego podczepione reklamy?
  Odpowiedz
#7
O czyżby wersja nulled olx clone ?
Moim zdaniem szkoda czasu na zabawę w tego typu serwisy ponieważ jak wiadomo grupa alledrogo ma monopol na to w naszym kraju.
  Odpowiedz
#8
  Odpowiedz
#9
effektiveddd napisał(a):to samo mówią o katalogach stron i jakoś jest ich miliony i powstają kolejne i mają się $ dobrze. Ostatnio sam stworzyłem 1 i miesięcznie przynosi zysk na poziomie 150 zł netto. (1 katalog)

Jest ich miliony ale wartościowych jest tylko promil z tego, syfiaste zarabiają grosze, te dobre i wartościowe katalogi zarabiają tysiące zł netto (wiem bo mam kilka).
Portal tego typu można jedynie do CPC i ewentualnie do PP używać ale realnych pieniędzy z tego nie będzie, no chyba że komuś odpowiada zarobek miesięczny na poziomie kieszonkowego to OK.
Poza tym lepiej zainwestować i napisać dobry agregator ogłoszeń o zatrudnieniu bo na tym można zarobić, podam Ci przykład w porównaniu z Twoim katalogiem, mam 2 agregatory z czego ten drugi ma dopiero niespełna miesiąc i już przynosi zyski na poziomie 100 zł tygodniowo (dane za 2 i pół tygodnia) bez reklamy i wielkiego pozycjonowania, co prawda nastawiłem się na rynek amerykański bo stawki za CPC i CPL są o niebo lepsze ale na polskim rynku też można na tym zarobić.
  Odpowiedz
#10
Możesz napisać czy masz już jakieś efekty? Jak wspomnieli inni użytkownicy bardzo podobny do byłej tablicy. Ostatnio znalazłem porównanie olx ze sprzedajemy.pl, ale o bazaro nic nie pisali. Może odezwij się do nich o współpracę?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis o telewizji cyfrowej Marszal 3 2 464 02.05.2011, 22:12
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości