Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Skręcenia, zwichnięcia
#1
Stosujecie jakieś maści (jakie??) i bandaże czy używacie stabilizatorów jak skręcicie sobie np kostkę?
  Odpowiedz
#2
Kiedyś po mocnym nadwyrężeniu stawu skokowego stosowałem maść. Nie pamiętam jaką, bo to było dawno. Z takim pytaniem najlepiej udać się do lekarza. Nie sądzę też, aby była jednoznaczna odpowiedź na to pytanie, bo pewnie to wszystko zależy od tego jak bardzo był rozległy uraz.
  Odpowiedz
#3
(09.06.2020, 23:24)amb00 napisał(a): Kiedyś po mocnym nadwyrężeniu stawu skokowego stosowałem maść. Nie pamiętam jaką, bo to było dawno. Z takim pytaniem najlepiej udać się do lekarza. Nie sądzę też, aby była jednoznaczna odpowiedź na to pytanie, bo pewnie to wszystko zależy od tego jak bardzo był rozległy uraz.

tym pytaniem chyba wykrakałem wypadek. W weekend podkręciłem kostkę. W aptece dostałem maść Dip Rilif i bandaż elastyczny. Ból i opuchlizna powoli schodzi. :/
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości