Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Spowiedź Online
#11
Ta strona to fake Radia Maryja, ale fakt - ubawiłem się po dokonaniu spowiedzi.
Ktoś wykazał się poczuciem humoru, choć dość ryzykownym - jak każdy żart religijny.
  Odpowiedz
#12
Cytat:W pewnej parafii postęp naukowo-cywilizacyjny był tak daleki, że skomputeryzowano konfesjonały. W pierwszy piątek miesiąca do spowiedzi przychodzi Maryna: "Trzy razy spałam z moim chłopakiem". Z wnętrza konfesjonału przez chwilę dobiega cichy szum, potem rozlega się trzykrotne pukanie i elektroniczny głos odpowiada: "Jako pokutę odmów trzy Zdrowaśki; idĄ i nie grzesz więcej." Przychodzi Jagna: "Pięć razy spałam z moim chłopakiem". Krótki odgłos wirujących dysków i odpowiedĄ: "Jako pokutę odmów pięć zdrowasiek; idĄ i nie grzesz więcej." Przychodzi Kachna: "Całowałam się z moim chłopakiem". Tym razem delikatny szum przedłuża się i narasta, z głębi konfesjonału dobywa się nawet iskrzenie. Po kilku minutach odzywa się głos: "IdĄ i zrób co trzeba bo mi w ułamkach wychodzi".

Ale admin ma rację. Takie żarty są ryzykowne. Zwłaszcza ten podany przez autora, bo sięga bezpośrednio do kieszeni.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#13
Ta cała spowiedź online to bujda i tyle
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strona z filmami/serialami online Cassius 6 2 648 25.12.2015, 02:30
Ostatni post: Robotox
  Filmy online na zamówienie tonyviroos 12 5 323 12.06.2011, 18:55
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości