Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Spróbuj to przeczytać
#1
Udało wam się ? Bo mi bez trudu :D
[Obrazek: 1331608298sprobuj-to-przeczytac.png]
  Odpowiedz
#2
Już to gdzieś widziałem. Ciekawa sprawa ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Dobree :D. Najważniejsze to złapać tępo i sie nie zatrzymywać :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Równierz już to widziałem, chyba nawet na tym forum. Nie miałem problemu z odczytaniem. Ciekawe jak szybki jest mózg w porównaniu do super komputerów.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Hehe ciekawe. ;)
Przeczytałem bez problemu i to tak jakbym czutał normalną książke. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Przeczytałem bez problemu. Ciekaw jestem czy takim samym tempem czytałbym angielski tekst, pewnie tak, przy małych zacięciach, ale z rosyjskim to już byłoby gorzej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Tgeo tpyu prsoterinzge ma ztsawoisnaoe w thicenackh mntzilemau.
  Odpowiedz
#8
Bez problemu można to przeczytać, raz tylko się pomyliłem w czytaniu.Jak się przeczyta dwa albo trzy razy, to wtedy można śpiewająco czytać z góry na dół.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Nie ważne jak ułożony jest szyk liter w wyrazie, ważne, aby pierwsza i ostatnia litera się zgadzała, tak jak poniżej. Mózg i tak nie czyta po literce.

Cłaikem portsy teskt do pzerzcyataina.
  Odpowiedz
#10
To dziwne, ale nie mogę przeczytać w pełni wiadomości Sworda.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości