Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Stroisz dom na święta?
#1
Jeśli tak to w jaki sposób? Skromnie czy rachunek za światło schodzi na drugi plan? [Obrazek: santa-smiley-ho-ho-ho.gif]

[Obrazek: christmas-house-lights-01.jpg]
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Tak! Może nie tak jak na zdjęciu, ale się oświetla. Z roku na rok przybywa tych lampek, więc myślę, że za kilka lat będzie podobnie jak wyżej na zdjęciu ;]
  Odpowiedz
#3
A u mnie ubywa, nie widzie sensu aby oblepiać chałupę jakimiś świecidełkami szkoda czasu i pieniędzy, wystarczy jeden łańcuch na świerku przed domem ewentualnie w oknie, lub na poddaszu. Niby ładnie wygląda, ale nie stroje i nawet choinki nie ubieram, jakoś ten nawyk w moim domu wyszedł. Jeśli chodzi o strojenie domu to mój sąsiad to robi, większość łańcuchów wisi przed domem cały rok, później dokupuje i obkleja kolejne drzewka w sadzie Auc jeszcze ten widok nie jest podobny do tego memu wyżej.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
U mnie pojawiają się tylko lampki na świerku przed domem no i jakaś tam dekoracja w oknie. Co prawda domy pięknie wyglądają tak oświetlone - ludzie naprawdę potrafią być kreatywni, ale chyba szkoda na to kasy :)

Pawle - mem ma zupełnie inną definicję, jpg wstawiony przez Nicholasa to po prostu zdjęcie. Nie będę robić OT, ale mem to kompletnie co innego ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#5
nie spędzam świąt w domu :P ale tata zawsze przystraja dom i świerki w ogrodzie u moich dziadków. U mnie na balkonie stoi tylko jakiś świecący renifer no i mikołaj na takiej drabince wisi w oknie i to by było na tyle ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak Minęły Ci Święta Bożego Narodzenia? Gospodarz 5 2 959 03.01.2015, 17:19
Ostatni post: amb00
  Jak zamierzasz spędzić tegoroczne święta? Nicholas 10 3 796 13.12.2014, 23:03
Ostatni post: Lalus
Smile Moje przedstawienie z okazji święta Niepodległości-2011 kubi120 0 1 706 16.11.2011, 23:36
Ostatni post: kubi120
  Jakie będą najbliższe święta? Baron 1 2 732 18.05.2011, 12:29
Ostatni post: Beata
  Jak przeżyć swięta... Marszal 1 2 666 10.04.2011, 00:44
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości