
Święta święta i po świętach, ten czas szybko leci ehhh

Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!
Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!
Jak Minęły Ci Święta Bożego Narodzenia?
|
28.12.2014, 20:22
Jak dla mnie te święta było bardzo fajne jak każdego roku.Przed świętami zawsze było wielkie przygotowania w kuchni, ubieranie choinki itd...Jeszcze zostało wielkie święto %% czyli pijany sylwester
![]() Święta święta i po świętach, ten czas szybko leci ehhh ![]()
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
28.12.2014, 21:36
Ja już nie czuję takiego ducha świąt jak kiedyś. Wigilja była na bogato jak co roku, przyjemna i syta. Brak zimy i dojrzałość sprawiają, że człowiek na święta patrzy inaczej niż kiedyś.
29.12.2014, 00:40
U mnie minęły okropnie, ponieważ ząb mnie bolał jak piorun w dodatku zawiało mnie gdzieś i polik mi spuchł(Chyba czas zmienić dentystę skoro nie zobaczył dziury w zębie...). Brak możliwości jedzenia potraw przez to, że przez opuchliznę nie mogłem otworzyć ust jak zwykle sprawiło ,że tego roczne święta są najgorszymi w moim życiu... Nie życzył bym takiej sytuacji nawet największemu wrogowi
![]() ![]()
03.01.2015, 15:25
Za szybko,jeszcze trochę bym sobie poleniuchował.A święta jak to święta dużo jedzenia,prezenty...itd.
03.01.2015, 16:54
Ja tak jak Sword, nie odczułem w tym roku Ducha Świąt. Święta szybko minęły i nie było w nich takiej magii jak co roku
![]()
03.01.2015, 17:19
Ja miałem dokładnie tak samo jak robotox1. I jeszcze na dodatek nic dużego nie mogłem zjeść przed kolacją wigilijną (bo taką głupią tradycję ktoś wymyślił) przy czym zapieprzałem prawie cały dzień i mając bul brzucha przez 2 dni przed wigilią, przez co wtedy mało jadłem wtedy i przez co dodatkowo byłem osłabiony.
|
Podobne wątki… | |||||
Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
Jak zamierzasz spędzić tegoroczne święta? | Nicholas | 10 | 4 175 |
13.12.2014, 23:03 Ostatni post: Lalus |
|
Stroisz dom na święta? | Nicholas | 4 | 1 731 |
13.12.2013, 11:13 Ostatni post: Whisper |
|
![]() |
Moje przedstawienie z okazji święta Niepodległości-2011 | kubi120 | 0 | 1 812 |
16.11.2011, 23:36 Ostatni post: kubi120 |
Jakie będą najbliższe święta? | Baron | 1 | 2 875 |
18.05.2011, 12:29 Ostatni post: Beata |
|
Jak przeżyć swięta... | Marszal | 1 | 3 181 |
10.04.2011, 00:44 Ostatni post: Kucharek |