Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Super Ruchacz - napój energetyczny
#1


Pił ktoś ?
  Odpowiedz
#2
Ostatnio bardzo popularny typ reklamy, chodzi mi tu głównie o montaż.
Informacja na stronie wejściowej też niezła

Cytat:Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, to niestety nie możesz tutaj wejść. Zresztą jeśli jesteś totalnym lamusem, to też nie powinieneś tutaj przebywać, gdyż możesz doznać nagłego ataku nienawiści lub też nieodwracalnego urazu psychicznego.

Widzę że produkt dostępny tylko na alledrogo w cenie 3 złotych za puszkę + koszt przesyłki. Będzie to dostępne w zwykłych
sklepach?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Widzę Wazz, że udało Ci się dotrzeć do dna internetu. Na szczęście ja obiecałem sobie, że już nigdy nie wypiję energy drinka.

Mi się ten model humoru w ogóle nie podoba. Głupota, goni głupotę.
  Odpowiedz
#4
Haha już sobie wyobrażam gościa stojącego na ulicy z tą puszką w ręku Haha Strach na kobiety.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Do dna nie dotarłem jeszcze, sam YT polecił ten film :D
  Odpowiedz
#6
Mój kumpel ma kolekcję etykiet po niespotykanych winach. Do najlepszych perełek należą napoje o nazwach: "Uśmiech teściowej", "Czar PGR-u" i "Sperma szatana" :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W 100% polski napój. amb00 3 920 03.04.2017, 16:52
Ostatni post: Gospodarz
  Super Babcia z Rosji WazzUp 5 2 078 06.08.2013, 12:39
Ostatni post: Cassius
  Rosyjskie Super Pompki WazzUp 3 2 233 05.04.2013, 16:54
Ostatni post: bxb13
  Balotelli (Super Mario) - prawdziwe oblicze. adam-as 17 15 534 26.02.2013, 20:26
Ostatni post: Nicholas
  Super Fotograf Devil 0 1 686 03.10.2011, 11:51
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości