Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Swf pomoc ze wstawieniem
Dziękuje wszystkim oto efekt:
http://gsuforum.xaa.pl/baner/baner%20flash.swf
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
Znalazłam tę stronkę w necie i postanowiłam poprosić Was o pomoc Nie jestem znawcą komputera bardziej interesuje mnie grafika. Tym razem zrobiłam karteczkę w programie Sothnik SWF Karteczka śliczna..ale w żaden sposób nie mogę jej wstawić na stronkę, gdzie wstawiam swoje prace Po wykonaniu karteczki program wskazał mi zapis w swf i wykonał także dokument HTML..tej samej karteczki. Wygenerował także kod HTML
<embed src="66.swf" quality="high" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="600" height="450" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always"></embed>

No i tu zaczynaja się schody..wrzucam na hosting..kartki nie widać, wrzucam ten kod..to samo..Tutaj znalazłam dopiero jakieś informacje na ten temat. Gdyby ktoś był tak miły i wyjaśnił mi co ja powinnam zrobić, aby inni zobaczyli moją pracę. Proszę jednak o łopatologiczne wytłumaczenie, ponieważ ja jestem samoukiem i na fachowych określeniach się nie znam:)
Dziękuję za pomoc juz znalazłam:)
  Odpowiedz